5 podzimních trendů Deichmann, které ve vašem botníku nesmí chybět!

Klára Kudrnáčová
22. Říjen 2018

Prodlužující se noci, padající listí a klesající teploty nám dávají tušit, že podzim je v plném proudu. Abyste si nepustili chlad k tělu, je třeba začít od bot. Obujte se do kvalitní obuvi značky Deichmann a bude vám teplíčko. Navíc, ze široké nabídky si vybere každý.

Kotníky v teple

Kotníkové obuvi vévodí obuv typu Chelsea. Perka jsou oblíbená rok co rok a ne jinak tomu bude letos. Deichmann má na výběr modely rozličných materiálů a barev. Máte radši klasickou černou, koňakově hnědou, čokoládovou či vínovou? Preferujete mat nebo lesk? Výběr je jen na vás.

Workery

Z Workerů můžete vybírat šněrovací modely, jejichž nabídka je opravdu široká. V ještě slunečných podzimních dnech oceníte kotníkové modely z pravé kůže nebo v její imitaci. V chladnějším počasí a v zimě Vás zahřejí farmářky. Vzpomínáte na 90. léta, kdy traktorky nosili snad všichni? Hitem byly už minulý rok a letos jsou opět na výsluní. Vsaďte na modely s teplou kožešinovou stélkou. Kromě klasických farmářek obsahuje letošní kolekce také rockovější kousky, třeba farmářky s postranním zipem.

Tuto kotníkovou obuv pořídíte za 1299,- Kč

Tuto kotníkovou obuv pořídíte za 1299,- Kč

Rockerka tělem i duší

Mezi další z trendů patří rockový styl, ten v podzimní kolekci Deichmann nesmí chybět. Nýty, přezky, kování, motorkářský vzhled, metalické prvky. Je vám tento styl blízký? Přijďte si vybrat.

Černé workery za 999,- Kč

Černé workery za 999,- Kč

Funky chunky

Že neznáte chunky obuv?? To je další z výrazných trendů letošního podzimu. Jedná se o obuv s vysokou platformou – ať už to jsou tenisky, polobotky či už výše zmíněné traktorky. K chunky obuvi není třeba složitý outfit. Je totiž tak výrazná, že poslouží jako šperk.

Rockerkou za 1199,- Kč

Rockerkou za 1199,- Kč

Sock boots

Sock boots, čili ponožková obuv, se pro letošek stala tím nejžhavějším hitem. Je vyrobena z textilu, úpletu nebo věčně in krajky, a pohodlně ji nazujete stejně tak, jako ponožky. Vzhledem však připomíná lodičky s nápletem nebo lýtko obepínající kozačky. Jsou jako dělané pro milovnice elegance, které se „jehel“ nechtějí vzdát ani v zimě. Který z trendů vás zaujal? Vybírat můžete v kamenných prodejnách Deichmann nebo v e-shopu www.deichmann.com

Funky chunky v ceně 849,- Kč

Funky chunky v ceně 849,- Kč

Červené Sock boots za 1199,- Kč

Červené Sock boots za 1199,- Kč