5 tipů na letní péči o pleť se 7th Heaven

redakce
12. Srpen 2019

Čas letních dovolených je přímo balzámem pro tělo a duši, ne už tak pro naši pleť, na kterou působí mnoho faktorů - sluneční paprsky, UV záření, horko či slaná nebo chlorovaná voda, která úspěšně pleť dehydratuje. Neblahý vliv na dehydrataci pleti mívá také zdlouhavé cestování klimatizovanými dopravními prostředky. V tomto případě jsou velmi vhodná hydratační séra a krémy, nebo jednorázové pláténkové (tzv. sheet) masky, které pleti poskytnou okamžitou pomoc. Přikládají se na pár chvil na obličej a to i na nalíčenou pleť. Pro přijetí co největšího množství pečujících látek je však třeba pleť důkladně vyčistit a odstranit zbytky make-upu, opalovacích krémů, nečistot z okolního prostředí a kožního mazu.

Velmi důležitou roli hraje hydratace, kterou právě v létě pleť potřebuje daleko více, než v jiném ročním období. Když je jí nedostatek, pleť je zašedlá a tvoří se na ni více vrásek. Proto bychom měli do péče o ni zařadit alespoň jednu hydratační složku, například sérum, které se dá použít pod denní či noční krém. Výbornou službu udělá sérum obsahující kyselinu hyaluronovou či obličejový mist, což je hydratační pečující sprej. Vejde se do každé kabelky a můžete ho použít během celého dne jako podklad pod sérum či krém. Působením slunečního záření vznikají na pokožce pigmentové skvrny, proto v létě každý den používejte ochranné krémy proti UV záření.

7th Heaven kokosová slupovací maska s jílem

7th Heaven kokosová slupovací maska s jílem

Veškeré hydratační produkty pleti svědčí, k nezaplacení jsou však právě v tomto letním období pleťové masky. Již po pár minutách vidíte efekt a můžete je střídat dle libosti a potřeby. Existují masky rozjasňující, hydratační, regenerační, vyhlazující či takové, které pleť hloubkově vyčistí. Je vhodné je používat pravidelně a to nejlépe dvakrát týdně. Vybírat můžete z větších balení, ale k dostání jsou i masky jednorázové, které si lehce přibalíte do kufru na dovolenou. Navíc nehrozí jejich vylití.   

7th Heaven slupovací maska růžová guava

7th Heaven slupovací maska růžová guava

Značka 7th Heaven představuje 4 efektivní jednorázové masky, které budou během letních měsíců dokonale pečovat o vaši pleť. 7th Heaven kokosová slupovací maska s jílem obsahuje hydratační kokosový olej a zklidňující mořskou řasu. Díky jílu má maska i vynikající čistící schopnosti. Pro posílení hydratace je optimální použití jednou týdně. Doporučená maloobchodní cena je 42,90 Kč. 7th Heaven slupovací maska růžová guava obsahuje čistící guavu a plody mangostany. Je bohatá na vitamín C a další antioxidanty. Zajišťuje hloubkové čištění, redukuje zarudnutí pokožky, efektivně čistí i póry. Maska je v prodeji za doporučenou maloobchodní cenu 42,90 Kč. 

7th Heaven zlatá maska na váčky a kruhy pod očima

7th Heaven zlatá maska na váčky a kruhy pod očima

7th Heaven zlatá maska na váčky a kruhy pod očima oživuje unaveně vyhlížející oči, pomáhá redukovat výskyt tmavých kruhů i váčků pod očima. Obsahuje koenzym Q10 a extrakt ze sojových bobů. Pro lepší výsledek uložte proužky před použitím na 10 min. do lednice. Nechte je pak po aplikaci působit 15-20 minut. Proužky odstraňte a jemně vklepejte zbylou esenci do pokožky. Doporučená maloobchodní cena je 99,90 Kč. 7th Heaven RenewYou 24K zlatá maska je příkladem tzv. sheet masky, která díky svému obohacení o aminokyseliny zajistí okamžitou dokonalou regeneraci létem sužované pleti. Aminokyseliny spolu s dalšími ingrediencemi, jakými jsou pravé 24-karátové zlato a badyán, pleť hydratují i omlazují. Pleť bude napnutější, zářivá a vitální. Doporučuje se týdenní použití, ale lze ji také použít denně jako intenzivní regenerační kúru. Doporučená maloobchodní cena je 99,90 Kč.

7th Heaven 24K zlatá maska

7th Heaven 24K zlatá maska