5 top trendů v letním obutí!

redakce
06. Červen 2018

Léto se blíží a s ním i dobrá nálada, energie a chuť si maximálně užít slunečních a teplých dní. Svěží letní vánek zavane i do našich šatníků a botníků. Pojďte se podívat na ty nejhezčí trendy v obutí na letošní léto.

Espadrilky

Co by to bylo za léto bez typické nazouvací obuvi se slaměnou podešví. Espadrilky jsou stylové, jsou v módě rok co rok a chůze v nich je velmi pohodlná. V letošní letní kolekci jsou zastoupené jak ve světlých pastelových odstínech, tak i v tmavším provedení. Těm, kterým přijdou až příliš minimalistické, nabízí aktuální kolekce Deichmann nápadnější varianty s metalickými odlesky, květinovými aplikacemi, výšivkami nebo mašlemi.

 

Pantofle

Comeback roku zažívají pantofle. Pryč jsou časy, kdy se nosily jen na doma. Směle v nich vyrazte na procházku, rande, plážovou promenádu a samozřejmě k vodě. Vedle výrazných barev, jako je růžová nebo metalické odstíny, se můžete těšit také na rozmanité zdobení – hvězdy, nýty, mašle, květiny, kožešinové aplikace. Výrazné detaily se vám postarají o nepřehlédnutelný look.

Klínové podpatky

Komu by se chtělo chodit po městské dlažbě a „kočičích hlavách“ v jehlových podpatcích. Pokud se ale nechcete vzdávat ženskosti, vsaďte na klínové podpatky. Letos zažívají boom klínové podpadky ve vzhledu kornu, dřevěné, slaměné, ale i lýkové. Často je zdobí další zajímavé detaily, jako jsou námořnické pruhy nebo květinové výšivky.

Žabky

Zatímco pantofle jsou letošním novým trendem, žabky k létu již neodmyslitelně patří. Letos zazáříte zejména v modelech podobných zdravotní obuvi. Žabky s měkkou stélkou dopřejí komfort ploskám i patě, a přitom ani trochu neztrácejí na zajímavosti. Často je zdobí detaily v podobě třpytivých květinových aplikací, motýlů nebo mají samotné výraznou barvu, jako je červená či metalické odstíny.

Tenisky

Od sportovních modelů se trendy městské tenisky vzdálily na míle daleko. Trendy tenisky určené na procházky a volný čas letos vyhoví vkusu snad každé ženy. Toužíte po plátěnkách v námořnickém stylu? Nebo po modelu tenisek ve stylu espadrilek? Hledáte čistě bílé tenisky zdobené nenápadnými detaily? V Deichmann kolekci si určitě vyberete.

SOUTĚŽ o jednu z poukázek v hodnotě 500 Kč na nákup v prodejnách Deichmann

Nyní máte možnost vyhrát jednu z pěti poukázek v hodnotě 500 Kč na nákup v prodejnách Deichmann. Stačí správně odpovědět.

Soutěžní otázka: Jaké barvy má logo Deichmann?

a) modrou a žlutou

b) červenou a bílou

c) bílou a zelenou

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 17.6.2018. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.