5 trendů ve spodním prádle 2021 nadchne něžné víly i odvážné bohyně

 

Co kdybyste si nemusely vybírat, jestli se zrovna cítíte spíše jako romantická víla, nebo jako svůdná bohyně, a mohly oba protipóly elegantně spojit dohromady? Nové trendy ve spodním prádle k tomu přímo vybízí. Nenechte se ovládat konvencemi a kombinujte dříve nekombinovatelné s lehkostí a jistotou, že se nakonec budete cítit úžasně. Ostatně propojení pastelových odstínů, nesmrtelné krajky, rafinovaných obojků a půvabného sametu zní naprosto snově. 

Módní trendy pro následující rok představují v oblasti spodního prádla mnoho novinek. Kromě kalhotek s vysokým pasem a průsvitných krajkových braletek, které se drží na pomyslné špici už několikátým rokem, přibývá řada zajímavých kousků, které příjemně překvapí svou nápaditostí a nevšedností.  

Krajka jako vypůjčená z šatníku panenky

Obsah obrázku osoba, oblečení, žena, pózování</p>
<p>Popis byl vytvořen automaticky

Krajky černé a červené máte jistě neodmyslitelně zafixované jako samozřejmou součást spodního prádla. Nějaký takový kousek vlastní v šatníku snad každá žena. Nesmrtelnost krajek potvrzují i trendy 2021. Jedna věc se však mění – ze stálic černé, červené a bílé se do popředí dostávají jemné pastelové tóny. Budou vypadat decentně, když vykouknou pod letním topem a potěší všechny ženy, které dávají přednost přirozenosti a rády oblékají světlé tóny. 

Rafinované průstřihy

Obsah obrázku oblečení, interiér, osoba, žena</p>
<p>Popis byl vytvořen automaticky

Spodním lem braletky nebo na boky kalhotek – dvě místa, kde průstřihy najdete nejčastěji. „Modely s průstřihy patří u našich zákaznic mezi největší oblíbence. Jsou sexy a přitom nevtíravé, “ říká spolumajitelka značky Paon Andrea Kopalová. Průstřih na podprsence zafunguje jako smyslná provokace především u žen s většími prsy. Zato na kalhotkách bude vypadat skvěle na každém typu ženské postavy. 

Asymetrie zpět na scéně

Obsah obrázku oblečení, žena, osoba, pózování</p>
<p>Popis byl vytvořen automaticky

Mezi žhavé módní trendy se vrací asymetricky řešené střihy. Zatímco na podprsenkách nenachází tento nápad tolik uplatnění, kalhotky jsou pro něj jako stvořené. Často ho potkáte právě v kombinaci s průstřihy, ve které ho máloco dokáže překonat. 

Vášnivý samet

Samet působí na podprsenkách a kalhotkách nekonvenčně, a tak po něm jistě sáhnou ženy, které již omrzela běžná nabídka spodního prádla. Je příjemný na dotek a podněcuje pocit tepla, proto se hodí zejména do zimních měsíců. Ženám dodává sebedůvěru, takže ho určitě vyzkoušejte. 

Něžné obojky

Obsah obrázku oblečení, osoba, interiér, žena</p>
<p>Popis byl vytvořen automaticky

Obojky spojené s podprsenkami se hodí na chvíle, kdy chcete vypustit tu hravou a vášnivou část sebe samé a nechat ji konečně proniknout ven. Obojky vypadají sexy a v mužích probouzí neutišitelnou touhu. Výhodou je, že obojek lze odepnout. Sexy braletku tak můžete nosit po celý den v práci a večer si k ní obojek jednoduše připnout. 

 

TIP: Braletka Tess od Paonu

Tato braletka od české značky Paon patří mezi rafinované kousky, které žena ráda vlastní, a ještě raději obléká. Provokativní průsvitný materiál a průstřih mezi prsy, který nažhaví už na první pohled, vytvoří dohromady model, který si zamilujete nejen vy, ale i váš partner. Paon vám poradí s výběrem správné velikosti a v případě, že vlastníte nekonfekční míry, upraví braletku přesně na přání. Tenhle žhavý tip je prostě dostupný pro každou ženu, která už nechce sedět v koutě a chce cítit se sebevědomá a sexy. 

Dostupné na www.paonlabel.com