7th Heaven přináší elixír pro zdravou a krásnou pleť v podobě jednorázových masek

Tezera Švecová
12. Červen 2020

Podzimní měsíce jsou jako stvořené pro osvěžující očistu těla, a to nejen zevnitř. Snadný způsob jak začít s péčí o pokožku je zbavit ji starých odumřelých buněk a následně ji hydratovat. Správnou péči vám umožní řada britských vegetariánských masek 7th Heaven, které mají certifikát od světové organizace Peta Cruelty Free, Vegetarian Society Approved, Beauty Awards., které bojují za práva zvířat. Základní složky těchto masek jsou přírodní produkty, nejpopulárnější masky obsahují dřevěné uhlí.

 

7th Heaven se již 30 let specializuje výlučně na masky, proto je expertem a leaderem ve svém oboru. Receptura masek spočívá vždy v prověřené kombinaci tří klíčových přírodních ingrediencí. Základní masky doplňuje prémiová řada 7th Heaven Renew You pro zralou pleť. Novinkou je série čtyř 7th Heaven Superfood masek kombinující zázračný efekt super potravin a bylin.

Základní řada pleťových masek 7th Heaven nabízí bahenní, slupovací a textilní neboli sheetové masky. Vyniká hravým designem balení.

Podzimními hity a novinkami jsou:

7th Heaven kokosová slupovací maska s jílem obsahující hydratační kokosový olej a zklidňující mořskou řasu. Díky jílu má maska i vynikající čistící schopnosti. Pro posílení hydratace je optimální použití jednou týdně. Doporučená maloobchodní cena je 42,90 Kč.

7th Heaven slupovací maska růžová guava je složena z čistící guavy a plodů mangostany, které pomáhají zlepšovat a sjednocovat tón pleti. Je bohatá na vitamín C a další antioxidanty. Zajišťuje hloubkové čištění, redukuje zarudnutí pokožky, efektivně čistí i póry. Maska je v prodeji za doporučenou maloobchodní cenu 42,90 Kč. Ideálních výsledků dosáhnete jejím pravidelným týdenním použitím.

Novinkou je sheetová maska 7th Heaven detoxikační bublinková maska s uhlím. Ubrousek napuštěný uhlím, směsí badyánu a kyslíku, který začne na vzduchu bublat a pěnit, prostoupí hluboko do pórů, odkud odstraní nečistoty a přebytečný kožní maz. Je vhodná pro všechny typy pleti, zejména pak pro problematickou pleť, u které redukuje zarudnutí míst s akné. Doporučená maloobchodní cena je 79,90 Kč.

Absolutními novinkami jsou masky 7th Heaven Superfood, které jsou kosmetickou odpovědí na trendy přírodního a zdravého životního stylu.

Slupovací maska 7th Heaven Superfood Cannabis je určena pro problematickou pleť. Kombinace kurkumy, antibakteriálního medu a oleje ze semínek Cannabis Sativa pokožku
zklidní a zjemní.

 
Jílová maska 7th Heaven Superfood s avokádem, aloe vera a exfoliačním vlašským ořechem zanechává pleť dokonale hydratovanou a rozjasněnou.

Bahenní borůvková maska 7th Heaven Superfood obsahuje mix antioxidantů a vitamínů pro jemnou a zářivou pleť. 

Jílová maska 7th Heaven Superfood Matcha & Chia je zeleným elixírem pro dokonale čistou a svěží pleť. Semínka chia zajišťují hydrataci a matcha má antioxidační účinky.

Masky 7th Heaven jsou k zakoupení v drogistický řetězcích jako je Rossmann či Teta nebo na e-shopu www.pre-wo.cz