Albert a jeho domácí kavárna

redakce
30. Duben 2018

Ačkoliv je historie pití kávy podstatně starší, první kavárny se začaly objevovat v polovině 16. století v oblasti kolem Mekky. O tři čtvrtě století později se poté díky benátským kupcům usadily i v Evropě a od té doby se staly nedílnou součástí života naší, západní, společnosti. V kavárnách se rodily politické ideje i velká díla světové literatury, a i dnes jsou kavárny místem setkávání s přáteli či rodinou stejně jako dějištěm pracovních schůzek. Tento kavárenský genius loci si však lze přenést i do soukromí svého domova. Potřeba je k tomu dobrý kávovar i ostatní vybavení a samozřejmě také kvalitní káva. To vše nyní nabízí prodejny Albert v rámci aktuální sběratelské akce nazvané „Přineste si kavárnu domů“. 

Co vše je ve hře a jak vybavení získat?

V rámci kampaně čeká na své nové majitelé vysoce kvalitní vybavení mimo jiné i od značek Krups, Tefal a dalších. Mezi položky, za které můžete směnit své Albert body, patří kromě balení kvalitní kávy a čaje Albert Excellent i vybavení, bez kterého se neobejde žádná správná kavárna – džbánky, konvice, dózy na kávu, French Press, elektrický mlýnek na kávu, pákové espresso nebo dokonce espresso plnoautomatické od renomované firmy Krups. S těmito odměnami si budete moci brzy zařídit svoji domácí kavárnu, do které se budete den co den skutečně těšit.

A jak to všechno získat? Je to snadné, za každých 200 korun nákupu v obchodech Albert získáte 1 bod. Ve chvíli, kdy budete mít na své sběratelské kartě nalepených bodů patnáct, můžete ji vyměnit za tu ten či onen produkt zdarma nebo se slevou až 60 %. A pozor – situaci budete mít ulehčenou, neboť první tři body dostanete automaticky a gratis rovnou na kartičce. Tato akce trvá v obchodech Albert od 11.4. do 5.6.2018. Tak neváhejte a zúčastněte se jí taky, věci, které můžete získat, opravdu stojí za to.

O co konkrétně se hraje?

Ve chvíli, kdy nasbíráte dostatek bodů, otevírají se vám široké možnosti. Svoji zaplněnou sběratelskou kartu můžete vyměnit za zajímavé slevy, např. na kompaktní kapslový kávovar NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo od firmy Krups, který zvládne přípravu až tří desítek druhů různých nápojů. Zajímavé je i pákové espresso s manuálním ovládáním pyšnící se dokonalou kombinací tlaku a doby spaření. Králem v nabídce je potom plně automatické espresso Krups s unikátním systémem ohřevu a patentovanou technologií. Tento kávovar zakoupíte za velmi výhodnou kdykoliv v průběhu akce, bez nutnosti sbírat body.

Neváhejte proto a zapojte se do sbírání Albert bodů, tato akce za to stojí. Nezapomeňte také sledovat stránky Albert, kde naleznete kromě podrobných informací o akci i řadu užitečných tipů, inspirací nebo receptů pro přípravu něčeho dobrého k vašemu zaslouženému šálku kávy.

 

SOUTĚŽ o 5 balíčků ze sběratelské akce Albert

Soutěžte s námi o 5 balíčků ze sběratelské akce a přineste si tak kousek kavárny domů. Složení balíčku: termokonvice Tefal, káva Albert Excellent, čaj Albert Excellent.

Soutěžní otázka: Až kolik hodin udrží termokonvice Tefal teplo?

a) až 12 hodin

b) až 6 hodin

c) až 24 hodin

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 13.5.2018. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.