ALPINE PRO představuje svou první běžeckou obuv

Hledáte novou běžeckou obuv pro letošní běžeckou sezónu? Nebo si chcete prostě jen vyzkoušet něco nového, co může váš běžecký život obohatit? Přední český outdoorový výrobce oblečení a sportovního vybavení, společnost ALPINE PRO, přichází aktuálně na trh s novinkou ze svého portfolia.

Jedná se o kvalitní běžeckou obuv, která ve své premiéře prošla zátěžovým testem u vrcholových sportovců při T-mobile Olympijském běhu. Společnost ALPINE PRO se v tomto roce partnersky zapojila především do běžeckých akcí, a proto se letos zaměřili právě na pohodlí běžců. Obuv ZIPPOR, dle výsledků testů splní požadavky každého náročného sportovce.

Běžecká obuv ZIPPOR je kvalitní sportovní obuv s mezipodešví s vyšší hustotou, která zajišťuje stabilitu a tlumení dopadů. Pryžová podešev naopak neklouže a má dlouhou životnost. Oceníte i vnitřní anatomickou stélku s gelovým odpružením v patní části a antibakteriální úpravou, která omezuje množení bakterií a nepříjemných pachů. Moderní syntetický materiál doplněný o velké množství reflexních prvků se navíc velmi dobře udržuje. Obuv se vyrábí ve třech barevných provedení a je určena pro ženy i muže.