Ani déšť legraci nepřekazí

Když děti během prázdnin uvězní nepříznivé počasí doma, nemusíte se bát, že je přepadne nuda. Stačí je pro tyto případy předem vybavit… Přinášíme několik tipů na hračky a hry, se kterými jim legraci nepřekazí ani déšť!

Není zmrzlina jako zmrzlina

Pokud vám počasí nedovolí vyrazit ven na sladkou a osvěžující zmrzlinu, nechte děti, aby si doma vyrobily svou vlastní. Se sadou Kinetic sand Voňavé zmrzlinové kornouty sice nevytvoří pochoutku k jídlu, zato se skvěle zabaví a rozvinou svou kreativitu. Kinetický písek má kouzelnou tekoucí strukturu a je velmi dobře tvarovatelný, protože se lepí k sobě. Jejich barevné odstíny stimulují představivost a jejich vůně dokonce ladí s danou barvou. Písek lze míchat a vytvářet nové barvy i vůně, takže si vaši nejmenší mohou vytvořit, co je napadne. Navíc kinetický písek nevysychá, a tak tvořivá zábava nikdy nekončí.

Kinetic sand Voňavé zmrzlinové kornouty zakoupíte v prodejnách Bambule a Sparkys za 99 Kč.

Pozvěte fotbal domů

Hrát fotbal na gauči? Že to nejde? Nová desková a karetní hra Gól 10 vás přesvědčí o opaku. Strategická hra plná napětí, zábavy a nečekaných zvratů strhne nejen fotbalové fanoušky a snadno se ji naučí i hráči, kteří se ve fotbalových pravidlech příliš nevyznají. Vyzkoušejte s rodinou či kamarády, kdo má nejlepší taktiku a umí se pohotově rozhodovat. Kdo zvládne jako první dát pět gólů a vyhraje celý šampionát?

Deskovou hru Gól 10 zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 499 Kč.

Slunečné chvilky počasí navzdory

I když je za okny zataženo, vaše společné chvilky rozzáří společenská hra KDO JSEM? z populární edice Slunečné hry. Zahrajte si oblíbenou hru na to, kdo je kdo a vylosujte si jednu z 220 kartiček, která ukrývá jméno herce, postavy nebo název místa či věci. Nechte své spoluhráče hádat, nebo jim pokládejte záludné otázky. Kdo první uhodne, kdo jste, vyhrává. Součástí balení je také 6 prázdných kartiček a smývatelné fixy, díky kterým si můžete klidně vymyslet i vlastní témata k hádání.

Hru Slunečná – Kdo jsem? zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 499 Kč.

Po stopách dobrodruha

Cestovatel Pigy vyráží objevovat svět. Nechte děti sestavit puzzle Pigy a zjistit, kde všude byl. Puzzle zlepšují dětskou motoriku, vnímání tvarů a rozšiřují představivost. Složte si originální obrázek o velikosti 26,5 × 18 cm. Sada obsahuje 24 dílků.

Puzzle Pigy zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 149 Kč.

Pro filmové nadšence

Už vaše děti nebaví sledovat filmy v televizi? Pořiďte jim filmové Stikbot Studio, se kterým natočí vlastní animované video s unikátními postavičkami Stikbot. Díky skvělé ohebnosti je lze naaranžovat do různých póz, a zachytit tak jednotlivé fáze pohybu. Stačí si stáhnout zdarma aplikaci Stikbot Studio a stát se opravdovým tvůrcem krátkých filmů. Děti mohou nasbírat celou sadu Stikbot figurek v různých barvených provedeních, které jim umožní natočit fantastické scény.

Stikbot Studio zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 299 Kč.