Antiperspiranty Dove jsou jiné. Shodují se ženy z celého světa

Tezera Švecová
19. Únor 2020

Trend holení není mezi ženami žádnou novinkou. Epilování intimních míst, odstraňování obočí a dokonce i vlasů bylo například pro Egypťanky nebo Řekyně v podstatě rutinou. Co se ale podpaží týče, jedná se o jedno z posledních míst, kam se pozornost žen s žiletkou v ruce zaměřila. A to ani ne dobrovolně. Důvodem, proč si ženy začaly holit podpaží, byla móda.

V polovině 20. let minulého století přišly do módy šaty bez rukávů, které začaly odhalovat poslední dámské ochlupené partie. A i když se dnes mezi ženami najdu takové „rebelky“, které si chloupky v podpaží neholí, stále ještě spíš převládá trend hebkých jamek.
 

Pot, dorůstající nebo ještě hůře zarůstající chloupky, škrtící rukávy. To jsou jen některé z mnoha důvodů červeného a podrážděného podpaží. Přitom omezit vliv těchto dennodenních nepříznivých aspektů na dámské podpaží je snadné. Základem je samozřejmě správný způsob holení, po něm ale musí přijít ochranný antiperspirant, který si umí poradit i s citlivou pokožkou.
 

Ženy z různých koutů světa, které měly možnost antiperspirant Dove vyzkoušet, se nechaly slyšet, že jim Dove vyhovuje mnohonásobně více než jejich stávající antiperspirant. 91 % dotazovaných se shodlo na tom, že antiperspiranty značky Dove jsou šetrným řešením pro jejich podpaží. Udržují pokožku dlouhodobě hladkou a krásnou, pečují o ni díky hydratačním složkám a jejich jemná vůně vydrží až 48 hodin. Zároveň přitom zvládnou zabránit podráždění podpaží a zápachu potu při jakkoli náročných denních aktivitách. Vyzkoušejte i vy pocit pohodlí a svěžesti, který umožňuje ženám na celém světě být těmi nejlepšími verzemi sebe sama.