ARTDECO uvádí kolekci dekorativní kosmetiky Flirt with the Mediterranean Life

S novou kolekcí ARTDECO jaro/léto 2019 - Flirt with the Mediterraneam Life - se začínají objevovat první známky jara na pobřeží Středozemního moře. Po zimních měsících se města opět probouzejí k životu a moře se začíná s prvními slunečními paprsky oteplovat. Vyrazte na procházku úzkými uličkami perfektně nalíčené. V módě je sytě růžová, která vás prozáří, světle modrá a svěží zelená povedou vaši mysl tak, aby snila o nekonečném oceánu. Z jasných barev vyzařuje optimismus a světlo. Kolekce obsahuje pudr, oční stíny, konturovací tužky na oči, řasenky na obočí, rtěnky i laky na nehty.

Horkou novinkou dekorativní kosmetiky Artdeco je inovovaný průhledný fixační pudr No Color Setting Powder, bez kterého se neobejde žádné líčení. Plně transparentní a světelný základ poskytuje matný efekt a díky odrazu světla optimalizuje pleť, a to po celý den. Pudr obsahuje speciální ingredience, jako například skvalan, červené řasy a mořskou vodu, které blahodárně působí na pleť a zlepšují ji. Naopak se obejde bez parabenů, minerálních olejů, parfémů a silikonu. Díky průhlednosti je vhodný pro jakýkoliv tón pleti. Balení s praktickým zrcátkem zakoupíte za 839 Kč.

Perleťové oční stíny v nových barvách

Oční stíny Eyeshadows jsou hedvábné, díky své měkkosti se lehce nanášejí a dobře drží na víčkách. Pro tuto sezónu vzniklo dalších 6 odstínů: č.44A "pearly light pistachio" nabízí krásnou pistáciovou barvu, kdo má rád syté barvy, ocení kouřový odstín 69A "pearl smoky blue" a 84A "pearly blue iris". Romantickým duším bude slušet jemný růžovo-fialový odstín 88A "pearly soft lilac" a matně růžový č. 570 "matte terrazzo". Pro světle hnědou barvu použijte č. 115 "pearly pleasant breeze". Jednotlivé stíny zakoupíte za 149 Kč / ks. Obzvlášť ženám, které jsou často na cestách, se bude líbit magnetická paletka se stíny ve dvou variantách.

Výplňová řasenka na obočí

Máte slabé obočí, které byste rády opticky zesílily? Pak vyzkoušejte výplňovou řasenku na obočí Brow Filler, která ho přirozeně zabarví, zafixuje a vykouzlí vám tak dokonalý vzhled. V jejím složení najdete arganový olej, extrakt ženšenu a vitamíny A a E pro intenzívní výživu obočí. Nově obsahuje přesnější kartáček, který dokáže vytvořit i tenčí obočí. Řasenka krásně vyplní mezery v obočí a dodá mu větší objem a mat po celý den. Pro ty z vás, kdo máte světle hnědé obočí, vznikl nový odstín č.6 "soft brunette". Řasenku můžete zkombinovat s perem či stínem na obočí. Tento a další odstíny zakoupíte za 299 Kč / ks.

Udělejte se ještě krásnější s dekorativní kosmetikou ARTDECO!