NEWS & ARTICLES

Baby Dove přináší kompletní péči pro jemnou dětskou pokožku

Mateřství je úžasné a vzrušující období. Jako při každém novém začátku, tak i zde si klademe určité množství otázek a obav. „Budu dobrá máma? „Jak to vlastně celé zvládnu“? Snad na všechno existují postupy,rady a tipy, jak co dělat. Ten nejlepší návod, jak být dobrou mámou však nikde nenajdeme. Můžeme si vyslechnout obrovskémnožství názorů a rad od našich maminek a známých, nicméně jaká z nich je ta pravá?No přece ta vaše! Skutečnost, že vám záleží na tom být dobrou maminkou, znamená, že jí již doopravdy jste. Na co byste ale při vaší cestě neměli zapomenout je fakt,že dětská pokožka vyžaduje speciální péči. Proto Baby Dove vytvořil kompletní péči pro jemnou dětskou pokožku již od narození.

Řada Baby Dove je určena pro jemnou péči o dětskou pokožku. Mnoho produktů dětské kosmetiky spolu s nečistotami odstraňuje též přirozené tuky a oleje, které vyživují pokožku. Baby Dove je jiný a unikátní v několika ohledech. Jemné čisticí přípravky pomáhají vyživovat dětskou pokožku a zároveň disponují čisticími schopnostmi,tělová mléka zabezpečují celodenní hydrataci a pomáhají udržovat pokožku krásně vyživenou. S Baby Dovezískáte péči přesně podle vašich představ!

Baby Dove najdete ve dvou dostupných variantách:

Řada Baby Dove Rich Moisture byla vyvinuta pro děti s normální až suchou pokožkou. Pomáhá dětské pokožce udržovat hydrataci tím, že jí poskytuje nezbytné vyživující látky. Řada obsahuje krémovou tabletu na mytí, mycí gel na tělo i vlásky, vlhčené ubrousky, krém proti opruzeninám, šampon a tělové mléko.

Řada Baby Dove Sensitive Moisture je určena pro děti s citlivou pokožkou. Všechny produkty Sensitive Moisture jsou zcela bez parfemace. Řada obsahuje mycí gel na tělo i vlásky, který je nyní k dostání i v 50ml balení, vlhčené ubrousky a tělové mléko.

Všechny produkty z řady Baby Dove byly testovány ve spolupráci s dermatology a pediatry.

Řada Baby Dove je dostupná v drogeriích Teta, Rossmann, DM a na e-shopechDr.Max, Feedo.cz, Ageo.cz, notino.cz, rohlik.cz, alza.cz, krasa.cz a prodeti.cz