BaByliss to je profesionální manikúra a pedikúra

Klára Kudrnáčová
26. Únor 2018

Manikúra a pedikúra, péče o ruce, nehty i nohy, hrají v péči o tělo významnou úlohu. Jen zdravé a dobře vypadající mohou zapůsobit na ostatní, a především nám samotným dají tolik potřebné sebevědomí plynoucí právě z pocitu krásy a zdraví. Jakkoliv je však návštěva kosmetického studia věcí příjemnou i užitečnou, ne vždy je na ni čas a dostatečnou pozornost je navíc nutno rukám i nohám věnovat průběžně. Právě proto jsou zde nejrůznější sady pro manikúru a pedikúru, které umožní správně se o své končetiny starat i v pohodlí domova. Právě takovým produktem je i profesionální 10dílný set pro manikúru a pedikúru z nabídky známé francouzské firmy BaByliss.

 

BaByliss – punc kvality

Francouzská firma BaByliss již téměř šest desítek let patří mezi evropské lídry v péči o vlasy a krásu těla. S jejími výrobky se lze běžně setkat v kosmetických i kadeřnických salónech a všechny se vyznačují jak výbornou funkčností, tak skvělým zpracováním. To je i případ představovaného setu pro manikúru a pedikúru.

Profesionální set pro manikúru a pedikúru

V exkluzivně vypadajícím praktickém hliníkovém kufříku se skrývá sada nástrojů pro kvalitní péči o vaše ruce i nohy. Jako první zaujme dvourychlostní elektrický pilník s řadou nástavců jako jsou disky na pedikúru i úpravu a leštění nehtů, větrák pro rychlé schnutí laku na nehty, dokončovací nástavec pro manikúru či pro odstranění kůžičky z nehtů. Napájení lze řešit připojením k síti, i bez ní se ale obejdete díky vestavěnému akumulátoru. V kufříku dále naleznete velké a malé kleštičky na nehty, nůžky či zatlačovač kůžičky.

Díky této sadě budete mít kdykoliv k dispozici vše potřebné pro komplexní péči, doma i na cestách. Vaše ruce, nohy i nehty tak budou za všech okolností vypadat dobře a zdravě. Značka BaByliss je navíc zárukou kvalitního zpracování. Sadu můžete získat v naší soutěži, která poběží od 12.3. do 18.3.2018 na našem webu.