Baron Hildprandt získal na Pálenka festu zlato

Zástupci oblíbených pálenek Baron Hildprandt nemohli chybět na nápojové soutěži Pálenka fest, která proběhla v Praze. A jejich účast byla úspěšná, v kategorii třešňovic získal Baron Hildprandt zlatou medaili!

Jihočeská destilerie v Blatné, která vyrábí Baron Hildprandt má ve své stáji mnoho skvělých lihovin a originálních pálenek. Jedná se o výrobce prémiového alkoholu, a tak není divu, že Baron Hildprandt za své produkty právem sbírá nejrůznější ocenění. Nyní se do sbírky ocenění přidal další skvělý úspěch, kterým je zlatá medaile ze soutěže Pálenka roku, která byla součástí Pálenka festu. Vítězem ve své kategorii je Třešňovice Baron Hildprandt.

Třešňovice Baron Hildprandt je exkluzivní ovocná pálenka z výběrových třešní z jižních Čech. Vyrábí se pouze v malém množství, a proto se jedná o opravdu jedinečnou specialitku. V procesu výroby se třikrát destiluje, díky čemuž výsledná pálenka nabízí velmi intenzivní chuť a vůni třešní, bez nepříjemných tónů. Třešňovici Baron Hildprandt si nejlépe vychutnáte podávanou při pokojové teplotě, jen tak samotnou, ve sklence. Jedná se o zcela prvotřídní pálenku, kterou musíte ochutnat.

Seženete ji na webových stránkách společnosti Premier Wines & Spirits www.1er.cz za 560 Kč za 0,7l lahev.