Batohy Fjällräven se hodí do města i do přírody

Klasický „must have“ tedy musím-mít seznam obsahuje standartně tzv. malé černé, pohodlné tričko a džíny. Ačkoliv se jedná o poměrně dobrý základ, opomíjí jeden praktický kousek, bez kterého téměř nelze odejít z domu. A tím je stylový batoh od Fjällräven.

Vzhledem k velkému počtu věcí, bez kterých ženy obyčejně neopustí dům, je vhodná taška nepostradatelností. Při jejím výběru je však žena postavena před volbu – potřebujete tašku do práce, do školy, do města nebo na cvičení? Jednotnou odpovědí na tuto otázku jsou batohy Fjällräven, které si díky svému minimalistickému designu dokážou poradit se všemi těmito výzvami. Jsou pohodlné a praktické, takže se skutečně hodí pro každodenní i nečekané příležitosti.

Taška Vardag Totepack odpovídá výše uvedenému popisu naprosto dokonale. Na první pohled působí jako jednoduchá taška do práce s uchy, do které se díky velké kapse vejde jak krabička s obědem, tak další nezbytnosti. Teprve při druhém pohledu zaznamenáte popruhy, kterými se z tašky vmžiku stává batoh, v jehož útrobách kromě pracovních věcí najdete i úbor na jógu a místo na zdravý nákup.

Nadčasovostí se vyznačuje i batoh Vardag 25, který si zachoval určitý retro vzhled ze 70.let. Měkké vypolstrované popruhy zaručují pohodlné nošení na zádech a široké zapínání na zip umožňuje snadné balení i vyndávání věcí z batohu. Drobné kapsy uvnitř jsou organizačně promyšlené a máte díky nim všechno hned po ruce.

Batoh Ulvö Rolltop 23 disponuje všemi propozicemi, které by měl mít pravý batoh do nepohody. Rolovací zavírání a voděodolný materiál všechno uvnitř něj ochrání před jakkoli silným deštěm. Obsahuje rovněž přihrádku na notebook a několik drobných kapes pro lepší uspořádání. Pro svou velikost je ideální pro převážení na kole i v hromadné dopravě.

Posledním typem batohu od Fjällräven v této kolekci je Räven 20. Svou výraznou optimistickou barvičkou i minimalistickým vzhledem úplně svádí k dobrodružství. Je z recyklovaného polyesteru a bio bavlny. Má velkou hlavní kapsu, a kromě ní i spoustu drobných přihrádek, které zajistí, že z něj bude perfektní společník na každý den.

Batohy Fjällräven jsou nadčasové a do puntíku promyšlené. Doprovodí vás na každé vaší cestě.