Běhejte bezpěčně a v rytmu

Značka Sencor nabízí užitečné pomocníky, které běžcům zpříjemní každý trénink. V nabídce značky Sencor naleznete čelovku pro lepší viditelnost a samozřejmě sluchátka pro ty, kteří nemají rádi ticho.

Málokterý běžec má především v zimních a jarních měsících možnost vyběhnout za denního světla. Kilometry tak musí dohnat buď ráno nebo večer za tmy. Vidět, ale především být viděn, platí pro každého, nejenom pro běžce. Pokud běháte ve městě, tedy blízko frekventovaných silnic, při zhoršené viditelnosti je potřeba, aby vás projíždějící auta včas zaznamenala. Kromě reflexního oblečení, jako jsou vesty či bundy, jsou vhodné i svítilny. Tyto pomůcky zvýší vzdálenost, ze které vás řidiči aut či autobusů uvidí.

Čelová svítilna vám zajistí i lepší viditelnost v případě, že vyběhnete do přírody. Tam v zásadě není tolik potřeba být viděn, ale rozhodně vidět, co je jak před vámi, tak okolo vás. Vzkoušejte čelovou svítilnu Sencor SLL 56. Tato špičková čelová svítilna má dosvit až 200 metrů, díky tomu ji můžeme zařadit i do kategorie profesionálních svítilen. I přesto, že má svítilna tak výrazný dosvit, baterie vydrží 8-20 hodin svícení, v případě nepřetržitého provozu pak minimálně 4 hodiny. Čelovka disponuje simultánním zadním bezpečnostním světlem a má celkem tři módy svícení. Svítit můžete buď na 100 %, na 50 %, případně můžete využít i funkci výstražného blikání. Manipulace se svítilnou je velmi jednoduchá. Usnadňuje ji nastavitelný kloub a přizpůsobitelný řemínek na hlavu.

Pokud nemáte sparing partnera pro běh, jistě oceníte alespoň hudební doprovod. Hudba ve vašich uších navodí nejenom dobrou náladu, ale také vás vyburcuje k lepšímu výkonu. Pro ty z vás, kteří běhají jednu a tu samou trasu několikrát do týdne může být hudba i příjemným zpestřením, které nabourá daný běžecký stereotyp. Pro běh s hudbou v uších je však potřeba vybrat vhodná sluchátka. Nejvhodnější variantou jsou sluchátka, která se zavěšují přímo za ušní boltec.

Se sluchátky Sencor SEP 189 si budete vaši oblíbenou hudbu užívat naplno. Díky odnímatelnému klipu za ucho a ergonomickému designu umožňují jak komfortní poslech, tak i spolehlivé připevnění k uchu. Plochý kabel odolný proti zamotání má délku 1,2 metru a je zakončen klasickým 3,5 mm jackem, sluchátka jsou tedy kompatibilní s většinou přístrojů. K dispozici jsou v bílé a černé barvě.

Soutěžte s námi o 3 čelovky SLL 56. Soutěž potrvá od 16.4. do 29.4.2018.