Bezdrátový vysavač Hoover. Stejně výkonný jako kabelový vysavač

Tezera Švecová
15. Květen 2019

Značka Hoover přichází na trh s revolučním vysavačem H-Free. Tento bezdrátový tyčový vysavač je stejně výkonný jako klasický kabelový. Silný výkon je zajištěn technologií cyklónového vysávání, která efektivně zachytí prach v nádobce. Tyčový vysavač H-Free je vhodný pro všechny věkové skupiny, neboť váží pouhé 2,2 kg. Díky speciální hubici Hlab Flat&Drive je jeho manipulace skutečně jednoduchá a dostanete se s ním jak do hůře dostupných prostor pod nízkým nábytkem, tak i do těch vysoko nad hlavou. Vejde se do malých i úzkých prostor a díky široké škále příslušenství vám usnadní vysávání všech typů podlah či chlupů od domácích mazlíčků. Nebojte se, že by vám během vysávání došla baterie - na jedno nabití vydrží až 25 minut.

Inovativní hubice HLab Flat&Drive kombinuje 90° zploštění a 180° otáčení. Pohodlně tak dokáže jezdit kolem překážek či vysávat pod nízkým nábytkem. Díky výkonnému motoru a technologii cyklónového vysávání je H-free stejně výkonný, jako klasický vysavač s kabelem. Díky odstředivé síle ztěžknou zachycené prachové částice a klesnou do spodní části nádoby.

Jak už jsme zmínili, bezdrátový vysavač H-Free váží pouze 2,2 kg, takže s ním budou bez problému manipulovat i starší lidé. Navíc díky široké škále příslušenství s ním vysajete všechny typy podlah, sedací soupravy, vysoké stropy či úzké rohy. Součástí příslušenství je též ruční vysavač, který disponuje řadou nástavců včetně rotačního kartáče Mini Turbo Pet, díky němuž bez námahy vysajete chlupy domácích mazlíčků. Vysavač je vybaven multifunkčním kloubem kombinovatelným s různými nástavci a 60 cm štěrbinovou hubicí, která dosáhne i za velkou skříň.

18V lithiová baterie se postará o výdrž až 25 minut, bez problému s ní tak na 1 nabití vysajete celý byt. Je vyjímatelná, není tedy třeba stavět vysavač k elektrické zásuvce. Baterii nabijete kdekoliv. Při čištění vysavače stačí pouze jeden dotyk bez kontaktu s prachem. Hlavní rotační kartáč jednoduše vyjmete a vyčistíte. Model HF18RXL 011 zakoupíte za doporučenou cenu 5 490 Kč.