Bezpeckové melouny Bouquet se sladkou letní chutí jsou tu

Tezera Švecová
07. Červen 2019

Šťavnatá chuť čerstvých melounů nás během krátké chvíle dokáže přenést do horkého léta a prázdninové nálady, ať už se nacházíme kdekoli. Bezpeckové melouny Bouquet, které jsou od konce dubna k dostání v obchodech, tak ohlašují radostnou zprávu: už brzy začne nejlepší období roku! Tyto melouny dováží do České republiky španělská společnost Anecoop, spolupracující s více než 150 000 farmáři.

Bezpeckové melouny Bouquet jsou vyhlášené svou skvělou chutí, kterou vyčarovalo španělské slunce v oblasti kolem krásné Valencie. Obsahují vysoké množství minerálů, vitamínů a antioxidantů a jako velký bonus - nenajdete v nich velká zrníčka, ale pouze malá měkká, která nijak nepřekážejí v jídle. Melouny budou skvělou svačinkou jak dětem, tak i dospělým, navíc díky vysokému obsahu vody doplní váš pitný režim. Konzumovat je můžete jen tak samotné, či formou dezertů, salátů nebo nápojů. Nemohou chybět na žádné letní dětské párty!

Melounovo-jahodový sorbet

Připravte nejen dětem sladkou dobrotu ve zdravější podobě. Budete potřebovat 400 g melounu Bouquet bez slupky, 100 g jahod, 1 limetku a 50 g třtinového cukru. Meloun nakrájejte na menší kusy a vložte do mixéru. Přidejte omyté jahody, šťávu z limetky a doslaďte třtinovým cukrem. Rozmixujte. Směs na sorbet přendejte do uzavíratelné nádoby, dejte do mrazáku a ideálně jej každou půlhodinu promíchejte, dokud nebude mít konzistenci zmrzliny. Zmražený sorbet rozdělte do mističek, podávejte s čerstvým ovocem a lístky máty.