NEWS & ARTICLES

Blýskněte se v metalické obuvi DEICHMANN

Letošnímu jaru a létu budou kralovat metalické odlesky. Ani značka Deichmann nebude pozadu. Módní návrháři a designéři představí hned několik novinek.

Stylové a komfortní jarní modely využijete nejen ve všední den. Metalické šněrovací polobotky s kontrastní bílou podešví dokonale rozzáří každý městský outfit. Studeným typům bude zajisté slušet model v šedé imitaci semiše doplněný stříbrnými metalickými flitry s brogováním.

Extravagantnější variantou je světle šedá třpytivá šněrovací obuv s perforováním. Pro teplejší typy je naopak vhodnější zlatavý odstín, například model polobotek v oblíbené růžově zlaté barvě, doplněný o efektní detaily.

Lehce sportovněji působí metalické tenisky bez tkaniček. Mix materiálů, kamínkové či květinové aplikace a výrazné silné podešve dodávají této nazouvací obuvi zajímavý a netypický design.

Upoutaly vás metalické modely, ale stále ještě nevíte, s čím je nosit? Nemusíte se bát, lesklá obuv působí na okolí výrazně, a proto je vhodné ji kombinovat jen s jednoduchými komponenty. Outfit sestavený z basic kousků povznese obuv s metalickými odlesky na úplně novou úroveň. Pokud nechcete vypadat jako kosmonaut, mějte na vědomí, že jeden metalický prvek v celkovém vzhledu úplně stačí. Lesklé a třpytivé materiály perfektně vyniknou s jemnými látkami v neutrální béžové, bílé či černé barvě.

Blýskněte se v metalické obuvi od společnosti Deichmann! Stačí se zapojit do soutěže o voucher v hodnotě 500Kč na nákup obuvi dle vlastního výběru.