Bohémský koncept store wild moon představuje novinky SS19 nejen pro divoké děti a rozcuchané matky

redakce
13. Březen 2019

Neobyčejné lifestylové kousky pro všechny divoké děti a rozcuchané matky přináší koncept store wild moon, založený na tradičním řemesle, avšak v moderním pojetí. Umělečtí řemeslníci pracují pro wild moon po celém světě - najdete zde výrobky z Turecka, Bali, Polska či Austrálie. V portfoliu wild moon najdete udržitelné eticky vyrobené kousky jeho vlastních produktů, spadají pod něj ale také značky Olliella, Hvid, Midnatt, Bezisa a další.

Nic vám neříká pestrobarevné povlečení? Pak se poohlédněte po pudrově růžovém či zastřeném okrovém švédské značky Midnatt, z nichž minimalismus přímo čiší. Povlečení si oblíbí jak děti, tak i dospělí. Dětský set zakoupíte za 1 390 Kč, dospělácký na dvojpostel za 2 890 Kč. Německá značka Mikanu vyrábí zajímavé koše ve tvaru jablka a hrušky, které se budou vyjímat třeba v dětském pokoji. Sloužit můžou například jako praktické dekorace na knížky či hračky. Ručně vyráběný košík pořídíte za 1 590 Kč.

V portfoliu značky Womom najdete produkty inspirované životem matek. Jsou jimi populární trička s vtipnými nápisy, jako například "mama mia", "milk", či "early morning club". Tričko pořídíte za 1 490 Kč. Malá belgická firma Hvid se zabývá ruční výrobou produktů z merino vlny. Nabízí například kvalitní cocoony či muchláčky (tokki), které díky vysoké kvalitě a nadčasovému designu vydrží po generace. Navíc jsou velmi vhodné i pro pokožky trpící ekzémem. Cocoon pořídíte za 1 490 Kč a muchláčka za 890 Kč.

Pod kůži wild moon se dostala i malá polská značka Lille, vyrábějící produkty z mušelínu, což je certifikovaná, extra jemná bavlna, vhodná především pro naše nejmenší. Její výhodou je, že s každým praním dále měkne. Lille kimona jsou určena pro první měsíce miminek, která se v nich zavinutá cítí velmi příjemně. Dole mají navíc nastavitelný uzlík. Baby kimono pořídíte za 1 490 Kč. 

Wild moon svým zákazníkům chystá další novinky - s příchodem teplejších dní se můžete těšit na kožené pantofle pro mámy i děti, mušelínové outfity pro nejmenší, další kolekci lněných šatů a overalů. Novinkou budou tašky přes rameno. Veškeré produkty zakoupíte na e-shopu