Bojujte za zdravé opálení

Klára Kudrnáčová
11. Květen 2018

Alphanova Sun přichází na český trh s přírodními francouzskými opalovacími krémy v bio kvalitě a přináší tak jedinečnou péči v boji za zdravé opálení. Ochranné filtry 15, 30, 50 a 50+ jsou bez parabenů, konzervantů, bez nanočástic a alkoholu. Snadná aplikace bez bílých stop účinkuje okamžitě a slunečním paprskům tak nedá šanci.

Kromě sortimentu pro dospělé nabízí Alphanova i speciální hypoalergenní krémy pro miminka a jemné spreje pro děti vonící po meruňkách a vanilce. Voděodolná řada je vhodná pro dospělé se všemi typy pleti. Neobsahuje žádné parabeny, chemické filtry ani konzervanty, díky čemuž nedráždí ani citlivou pokožku. Krémy jsou jemně parfemované vůní monoi z Francouzské Polynésie a obsahují i oleje jojoby a tamanu či šťávu z aloe vera. Díky přírodnímu složení se nemusíte bát o životní prostředí, kosmetika Alphanova Sun není škodlivá ani pro chloulostivé mořské živočichy, včetně korálů a dalších ohrožených druhů.

Alphanova SUN pro děti a miminka jsou vytvořené speciálně pro jemnou dětskou pokožku. Stejně jako řada pro dospělé ani tyto krémy a spreje neobsahují parabeny, chemické filtry, nanočástice či konzervanty. Neškodí životnímu prostředí, jsou také voděodolné a jsou k dispozici jak ve spreji, tak jako krém v tubě pro nejmenší děti. Řada Alphanova Sun pro děti s ochrannými faktory 50 a 30 je obohacena o jojobový a tamanu olej či šťávu z aloe vera a je jemně parfémovaná meruňkovo-vanilkovou vůní. Řada pro miminka je bez parfemace, nehrozí tak žádné alergické reakce.