NEWS & ARTICLES

Breville Nespresso Creatista Plus ve vrcholné formě

Káva je nápoj, jehož historie sahá až do 15. století, kdy byla v Turecku otevřena první kavárna na světě a která je – coby cenná surovina – dle některých statistik druhou nejvíce obchodovanou komoditou na světě. Pro mnoho lidí je také nepostradatelným průvodcem po celý den, pomocníkem, se kterým vstávají i pracují. Není proto divu, že se kávovary staly běžnou součástí nejen kanceláří a dalších pracovišť, ale v poslední době i mnoha domácností. Na trhu je mnoho modelů, avšak pro ty milovníky kávy, kteří se nespokojí s pouhým průměrem je tu Breville Nespresso Creatista Plus – kávovar pro opravdové znalce.

Špičková kavárna u vás doma

Již první pohled na tento luxusní kávovar nikoho nenechá na pochybách, že má před sebou něco opravdu speciálního. Nadčasový, elegantní design, který bude ozdobou každé kuchyně, ale není tím jediným esem, které má Creatista Plus v rukávu. Cappuccino, Caffé Latte, Latte Macchiato nebo Flat White? Ať už je vaším šálkem kávy kterýkoliv z těchto typů, budete zkrátka nadšeni. Káva a mléko, dva světy, které společně vytváří dokonalou harmonii. Přidá-li se špičková technologie Breville, výsledek je ještě lepší.

Díky týmů skutečných profesionálů z Nespresso si nyní můžete i vy sami připravit špičkovou kávu s mlékem, doma a kdykoliv budete chtít. Na výběr budete mít z jedenácti teplot mléka a čtyř textur pěny, které připraví automatická parní tryska – stačí jen pomocí přehledného displeje navolit potřebné parametry. Kávovar se postará o dokonalý poměr kávy a mléka a opravdovou třešničkou na dortu je potom unikátní systém, díky kterému si budete moci vytvářet profesionální latte art. I díky krásným ornamentům tak bude vaše káva opravdu dokonalá. Pro tu nejšpičkovější kávu s mlékem nemusíte chodit do vyhlášené kavárny, máte přece Creatista Plus!