Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu.

redakce
29. Říjen 2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku listopadu v rytmu krásy, péče o pleť a vlasy, relaxace i zdravého životního stylu. V termínu od 9. do 10. listopadu se zde uskuteční
mezinárodní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE.

Čekají na Vás prezentace předních značek v oboru, ochuzeni nebudete ani o oblíbený Make-up point, kde si můžete vyzkoušet líčení z rukou profesionálních vizážistů. Součástí doprovodného programu jsou divácky atraktivní soutěže v make-upu a nehtovém designu. Tváří podzimního veletrhu se stala modelka a Česká Miss 2016 Andrea Bezděková. A protože organizátoři veletrhu dobře vědí, že krása a zdraví jsou dvě spojité nádoby, rozhodli se propojit veletrh INTERBEAUTY PRAGUE s veletrhem zdravého životního stylu BIOSTYL- ECOWORLD.

Připraveny jsou také zkrašlovací procedury za výhodné ceny. Již dlouho toužíte vyzkoušet například prodlužování řas, trvalou depilaci, omlazování pleti mnoho různými způsoby, profesionální líčení nebo zdobení nehtů a dosud jste si na to nenašla čas? Přijďte na INTERBEAUTY PRAGUE 2018 a nechte se hýčkat.

Veletrh svou kreativitou rozzáří i oblíbené soutěže profesionálů a to hned třetím ročníkem soutěže TOP IMAGE LOOK 2018 - klání tříčlenných týmů ve složení kadeřník, vizážista a nehtový designér. Na rozdíl od klasických soutěží se účastníci dozvědí téma, které mají ztvárnit, až bezprostředně před začátkem soutěže. Půjde tedy nejen o stylistické umění, ale i o rychlou invenci a pevné nervy. Porovnat své umění mohou také make-up artisté v rámci finále soutěže MAKEUP AWARDS 2018 a umělci v nehtovém designu si zasoutěží v CZECH NAIL CUP 2018.

Současně s veletrhem INTERBEAUTY PRAGUE proběhne na podzim i veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL- ECOWORLD. A co zajímavého zde najdete? Těšit se můžete na desítky vystavovatelů z oblasti zdravého životního stylu a výživy, ekologicky šetrných výrobků, vylepšení zdravotní kondice a podobně. Představeny budou rovněž nejnovější novinky ze segmentu přírodních textilií, biopotravin, účinné bylinné, přírodní i bio kosmetiky i potravinových doplňků.

Dvoudenní program v Holešovicích bude opravdu nabitý a rozmanitý. Pokud podnikáte v oboru, zajímáte se o novinky, rádi o sebe pečujete nebo Vám prostě jen není lhostejné, jak vypadáte, nezapomeňte si termín 9. a 10. listopadu zaškrtnout v kalendáři. Více informací na www.interbeautyprague.cz či facebooku INTERBEAUTY PRAGUE – VELETRH KOSMETIKY.

Soutěž o 2 x 10 vstupenek na veletr Interbeauty Prague

Soutěžte s námi o 2 vstupenky na podzimní veletr Interbeauty Prague. Výhra čeká na 10 z vás.

Soutěžní otázka: Jak se jmenuje modelka, která je tváří podzimního veletrhu Interbeauty Prague?

a) Andrea Verešová
b) Andrea Bezděková
c) Simona Krainová

Správnou odpověď najdete na www.interbeautyprague.cz

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 5.11.2018. Do předmětu prosím uveďte "Interbeuaty Prague".