Buďte připraveni na letní dovolenou s GS Intensun!

redakce
02. Červenec 2018

Letní měsíce lákají k poznávání exotických míst, nových kultur, koupání v moři a odpočinku na bělostných plážích. Čeká i vás dovolená plná slunce? Pak nezapomínejte na péči o svoji pokožku. Přírodní doplněk stravy GS Intensun vám přináší komplexní péči o krásné bronzové opálení. Díky svému unikátnímu složení působí ve všech fázích opalování – před opalováním, během opalování i po něm.

Zhnědnutí pokožky do lichotivého bronzového nádechu je velkou motivací, proč řada z nás tráví dlouhé hodiny na přímém sluníčku. Přírodní doplněk stravy GS Intensun obsahuje originální komplex karotenoidů Bell – caroten (beta-karoten, lykopen a lutein), jenž podporuje tvorbu melaninu. Melanin je hnědý až černý pigment vyskytující se v našem těle, který má na svědomí hnědnutí kůže.

Slunce má neskutečnou sílu a dokáže naši pokožku poškodit např. v podobě spálení, což může mít vliv nejen na předčasné stárnutí kůže. Pamatujte na dostatečnou ochranu v podobě opalovacích krémů s odpovídajícím SPF faktorem. Namazat se jen ráno ale nestačí. Mažte se pravidelně alespoň každé tři hodiny či po koupání.

 

Po celém dni stráveném na slunci je pokožka vysušená a podrážděná. Dopřejte jí odpovídající péči a hydrataci prostřednictvím speciálních krémů či olejů po opalování. Vhodné jsou takové kosmetické přípravky, které obsahují panthenol. A aby opálení déle vydrželo, dodejte tělu poctivou dávku beta-karotenu. Například s oblíbeným přípravkem GS IntenSun. Stačí vám jedna kapsle denně a prodloužíte si opálení na celé léto. Balení po 30 kapslí vyjde na 195 Kč.

 

SOUTĚŽ o 3 balíčky GS Intensun

Soutěžte s námi o tři balení GS Intensun. Stačí odpověď na jednoduchou soutěžní otázku.

Soutěžní otázka: Jaké je u GS Intensun denní dávkování?

a) 1x denně jedna kapsle

b) 2x denně jedna kapsle

c) 1x denně dvě kapsle

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 15.7.2018. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.