Byssine vytvoří z nakupování kosmetiky na internetu blahodárný zážitek

Tezera Švecová
15. Červen 2020

Byssine, nová prodejní platforma, zajišťuje českým a slovenským zákaznicím meditativní rituál. V procesu od výběru až po dodání produktu k zákazníkům jim totiž zajistí osobní zážitek. Sortiment e-shopu navíc zahrnuje celosvětově vyhledávané love brandy, které jsme doposud mohli objednávat pouze složitě ze zahraničí. Každý z těchto výrobců má svůj inovativní záměr a příběh. Nejde jim prvoplánově o krásu, ale také o životní prostředí. Jejich produkty jsou vyráběny s ohledem k přírodě a spousta z nich je veganských. Patří mezi ně například Magicstripes, True Organic of Sweden, Los Angeleská organická značka Salt & Stone, přírodní adaptogeny Grown, gender fluid svíčky Boy Smells, léčivé přípravky od Agent Nateur či americká značka péče o pleť po holení Fur.

Platformu Byssine založila Lenka Šťastná, které samotné nejsou rituály péče o lidské tělo a duši cizí. Je poháněná zvědavostí a permanentním zkoušením a snaží se zachovat si mladost, svěžest a krásu. Své zkušenosti se rozhodla předat svým zákazníkům - členům klubu Byssine, jakož i přidanou hodnotu, která se nedá koupit - drobnost, informaci navíc či gesta, která si zamilují. Byssine je proto určený všem, kteří porozuměli, že duševní pohody nejde dosáhnout bez kvalitní péče o svůj zevnějšek a naopak.

Zakladatelka Byssine, Lenka Šťastná

Zakladatelka Byssine, Lenka Šťastná

Magicstripes

Produkty Magicstripes byly mezi prvními, které se zařadily do nabídky Byssine.com. Nyní se těší velké oblibě nejen u zákazníků a médií, ale i u odborné obce, od které dostaly ocenění Attracta Bauty Award a Danish Beauty Award. O jejich vznich se zasadila německá make-up artistka Natalie Franz, která objevila principy "kouzelných pásek" při svých cestách po Japonsku. Především ji nadchl jejich omlazující efekt. Později vyvinula svoji vlastní značku Magicstripes, zahrnující pleťové masky na obličej a ruce. Produkty neobsahují parabeny a nejsou testovány na zvířatech. Natalie Franz dříve spolupracovala například se zpěvačkami Lady Gaga, Taylor Swift či modelkou Alessandrou Ambrosio.

Make-up artistka Natalie Franz

Make-up artistka Natalie Franz

Magicstripes zahrnuje celkem 7 produktů - masek na obličej a ruce. Patří mezi ně Liftingová maska na bradu a líce (Chin & Cheek Lifting Mask), která redukuje jemné vrásky a posiluje uvolněnou kůži na tvářích a bradě. Hydrogelová konzistence masky se postará nejen o redukci otoků a příjemný chladivý pocit. Projasňuje a zpevňuje obličej. Postačí 40 minut, aby pleť byla vypnutá a pevná. Balení obsahuje 1 jednorázovou masku, cena je 350 Kč. V nabídce je také hydratující Maska na ruce (Hand Repairing Gloves), kterou si na ruce nasadíte v podobě rukavic. Kombinuje bambucké máslo, olivový olej, přírodní extrakty a aktivní molekuly, díky kterým zpevňuje, zjemňuje a hydratuje pokožku. Bělí pigmentové skvrny a snižuje možnost vzniku vrásek. Jako bonus chrání proti sluníčku. Pořídíte ji za cenu 320 Kč.

Liftingová maska na bradu a líce

Liftingová maska na bradu a líce

Skutečný facelift bez operace zajistí Liftingová kolagenová maska (Lifting Collagen Mask) obsahující olej z makadamových ořechů, kolagen, kofein, vitamín C, vitamín E a vodu. Problematickou zónou obličeje bývá jeho spodní část, na kterou se právě tato maska zaměřuje. Posiluje pleť, pomáhá ji zpevnit a viditelně vylepšit kontury. Je chladivá, redukuje otoky a obnovuje elasticitu pleti. Masku zakoupíte za 260 Kč. V nabídce Magicstripes dále nechybí „Wake Me Up“ kolagenová páska na oční víčka (Collagen Eye Patches) redukující vrásky, tmavé kruhy pod očima a otoky. Zlepšení je vidět již po první aplikaci. Páska obsahuje kyselinu hyaluronovou, která pleť hloubkově hydratuje a okamžitě odstraní jemné vrásky, kolagen navíc zvyšuje elasticitu pleti. "Wake Me Up" páska je k dostání za 210 Kč. Tyto a další produkty Byssine zakoupíte online na byssine.com.

Maska na ruce

Maska na ruce