CALTHA není jen blatouch

Klára Kudrnáčová
28. Únor 2018

Ti, kdo vládnou latinou, znají slovo Caltha jako výraz pro blatouch. Pro mnoho lidí je to ale především značka špičkové přírodní kosmetiky, která v sobě ukrývá onu téměř kouzelnou moc čisté a ničím nezkažené přírody. Chcete se i vy s touto značkou seznámit blíže a poznat její fascinující příběh? Tady je!

Kosmetika ze srdce Moravy

Příroda regionu Haná již inspirovala lidi z mnoha oborů lidské činnost, pro zakladatelku firmy Caltha pak představovala motivaci k práci na přírodních mýdlech, ze které časem povstala firma, jejíž jméno je dnes synonymem kvalitní, tělu prospěšné, ručně vyráběné kosmetiky.Značka je s touto moravskou oblastí spojená i vítězstvím projektu Caltha v regionálním kole soutěže začínajících podnikatelů, „T-Mobile Rozjezdy“. Od zkoušení mýdel na rodinných příslušnících vedla do regálů obchodů s kosmetikou či bylinkami a dalšími přírodními produkty dlouhá cesta, rozhodně se však vyplatila a dnes již má značka mnoho stálých a spokojených zákazníků, ke kterým stále přibývají další.

Kvalita na prvním místě

Na kosmetice Caltha zákazníci oceňují fakt, že na její výrobu jsou používány ingredience té nejvyšší kvality s maximální snahou vyhnout se syntetickým látkám. Ingredience pochází nejen z České republiky, ale i z Francie či Velké Británie, rozhodující je jen a pouze kvalita. Kosmetika Caltha tak bude vždy preferovat přírodní látky bez chemických úprav. Sladkovodní řasy, med či včelí vosk i minerální oxidy… to vše lze nalézt v kosmetice, která pokožce skutečně pomáhá regenerovat a prospívá jí. Ne náhodou hlásí po jejím používáni zákazníci dokonce i zlepšení příznaků lupénky či ústup ekzémů. Chcete-li svému tělu dopřát maximální péči, hýčkat ho zdravou přírodní kosmetikou a pomoci mu zbavit se některých neduhů, se značkou Caltha uděláte tu nejlepší volbu.