NEWS & ARTICLES

CALTHA není jen blatouch

Ti, kdo vládnou latinou, znají slovo Caltha jako výraz pro blatouch. Pro mnoho lidí je to ale především značka špičkové přírodní kosmetiky, která v sobě ukrývá onu téměř kouzelnou moc čisté a ničím nezkažené přírody. Chcete se i vy s touto značkou seznámit blíže a poznat její fascinující příběh? Tady je!

Kosmetika ze srdce Moravy

Příroda regionu Haná již inspirovala lidi z mnoha oborů lidské činnost, pro zakladatelku firmy Caltha pak představovala motivaci k práci na přírodních mýdlech, ze které časem povstala firma, jejíž jméno je dnes synonymem kvalitní, tělu prospěšné, ručně vyráběné kosmetiky.Značka je s touto moravskou oblastí spojená i vítězstvím projektu Caltha v regionálním kole soutěže začínajících podnikatelů, „T-Mobile Rozjezdy“. Od zkoušení mýdel na rodinných příslušnících vedla do regálů obchodů s kosmetikou či bylinkami a dalšími přírodními produkty dlouhá cesta, rozhodně se však vyplatila a dnes již má značka mnoho stálých a spokojených zákazníků, ke kterým stále přibývají další

Kvalita na prvním místě

Na kosmetice Caltha zákazníci oceňují fakt, že na její výrobu jsou používány ingredience té nejvyšší kvality s maximální snahou vyhnout se syntetickým látkám. Ingredience pochází nejen z České republiky, ale i z Francie či Velké Británie, rozhodující je jen a pouze kvalita. Kosmetika Caltha tak bude vždy preferovat přírodní látky bez chemických úprav. Sladkovodní řasy, med či včelí vosk i minerální oxidy… to vše lze nalézt v kosmetice, která pokožce skutečně pomáhá regenerovat a prospívá jí. Ne náhodou hlásí po jejím používáni zákazníci dokonce i zlepšení příznaků lupénky či ústup ekzémů. Chcete-li svému tělu dopřát maximální péči, hýčkat ho zdravou přírodní kosmetikou a pomoci mu zbavit se některých neduhů, se značkou Caltha uděláte tu nejlepší volbu.