NEWS & ARTICLES

České klenotnictví ALOve otevírá svůj osmý butik

Klenotnictví ALOve otevírá nový butik v prostorách obchodního centra Olympia Brno. Jedná se tak o osmý butik v České republice. Další dva butiky má i na Slovensku. ALOve tímto pokračuje ve své expanzi na trhu.

Nový butik ALOve otevírá své dveře v brněnském obchodním centru Olympia. Zákazníci si v něm mohou vybírat mezi šperky s diamanty, barevnými drahokamy či perlami. „Značka ALOve vznikla s cílem zpřístupnit kvalitní šperky široké veřejnosti. Díky jemnému designu a příjemným cenám si vybere opravdu každý. Kolekce jsou navíc velmi pestré,“ uvádí Alojz Ryšavý, klenotník a majitel ALO diamonds, a dodává: „Zákazníci u nás pořídí nejen náušnice či zásnubní prsteny, ale i náramky přátelství nebo přívěsky se zvířátky pro jejich malé poklady.“

Kromě nového butiku v OC Olympia má značka ALOve dalších sedm obchodních zastoupení. Čtyři z nich jsou v Praze, a to v OC Chodov, nákupní galerii Myslbek a obchodních centrech Nový Smíchov a Černý most. V Česku má ALOve butik také v Auparku v Hradci Králové, další dva potom na Slovensku.