Chraňte v létě svoji pleť opalovacími produkty Ziaja

redakce
08. Červenec 2019

V horkém letním dni nesmíme zapomínat na péči o pokožku, která je vystavena slunečním paprskům. Polská společnost Ziaja představuje letní novinky v podobě opalovacích krémů, mlék a aktivátoru opálení. Z velkorysé nabídky si vybere každý, komu není péče o svoji pokožku a zdraví lhostejná.

Aktivátor opálení a mléko na opalování ve spreji SPF 50

Aktivátor opálení a mléko na opalování ve spreji SPF 50

Ziaja doporučuje svoje opalovací prostředky ženám, mužům a dětem od 6 měsíců věku. Obsahují fotostabilní UV filtry, které poskytují pokožce ochranu před radiací v širokém UVA/UVB spektru. Jsou voděodolné. K hlavním účinným složkám opálení patří fotostabilní UV filtry. Ty se skládají z minerálních a organických filtrů, které odrážejí či rozptylují UV paprsky. Opalovací prostředky Ziaja jsou dermatologicky testované a vyvinuté v souladu s nejnovějšími evropskými trendy v oblasti opalovacích produktů.

Mléko na opalování ve spreji SPF 50

Mléko na opalování ve spreji SPF 50

Ziaja Sopot Sun Mléko na opalování ve spreji

Mezi nejoblíbenější opalovací produkty patří Mléko na opalování ve spreji. Díky pumpičce se příjemně a rovnoměrně nanáší a ochranný faktor 50+ zajistí vysokou ochranu před UV zářením. Mléko pokožku hydratuje, zabraňuje jejímu podráždění během pobytu na slunci, chrání znaménky a pihy. Jeho konzistence je velmi lehká a nemastná. K aktivním složkám mléka patří vitamin E, provitamin B5 (D-panthenol), laktát sodný a organické UVA a UVB filtry. Mléko zakoupíte za 119 Kč.

Mléko na opalování SPF 20

Mléko na opalování SPF 20

Ziaja Sopot Sun Mléko na opalování

K dalším favoritům tohoto léta patří Mléko na opalování SPF 20, které je vhodné pro ty, kteří preferují klasickou aplikaci. Mléko pokožku hydratuje a je voděodolné. Je vhodné pro všechny typy pokožky v prvních dnech pobytu na slunci. Prodlužuje bezpečnou dobu opalování. I během koupání poskytuje účinnou ochranu proti UV záření. Nezpůsobuje podráždění a zabraňuje spálení pokožky. Mezi aktivní látky patří vitamín E, provitamín B5 (D-panthenol), bambucké máslo a organické UVA a UVB filtry. Na pokožku naneste mléko 15 minut před sluněním, aplikaci opakujte vždy po intenzivním koupání, sušení ručníkem či po nadměrném pocení. Mléko zakoupíte za 109 Kč.

Aktivátor opálení s tyrosinem a bambuckým máslem

Aktivátor opálení s tyrosinem a bambuckým máslem

Aktivátor opálení s tyrosinem a kakaovým máslem

Novinkou v péči o pokožku vystavenou slunečním paprskům je Aktivátor opálení s tyrosinem a kakaovým máslem. Tyrosin je stimulátor melaninu, který urychluje proces opalování. Aktivátor prohlubuje bronzový odstín pokožky a lze ho použít i před opalováním v soláriu. Je vhodný pro všechny typy pokožky, hydratuje, vyživuje a zabraňuje nadměrné ztrátě vody. Obsahuje aktivní látky tyrosin, kakaové máslo a provitamín B5 (D-pantenol). Aktivátor zakoupíte za 79,90 Kč. Zažijte bezstarostné léto s opalovacími produkty Ziaja SUN! Pro více informací a e-shop klikněte na www.ziaja.cz a www.ziajaprotebe.cz.

Soutěž o 5 balíčků opalovacích produktů Ziaja SUN

Soutěžte s námi o 5 balíčků opalovacích produktů Ziaja SUN (každý balíček obsahuje 1x mléko na opalování ve spreji, SPF 50, 1x aktivátor opálení a 1x mléko na opalování SPF 20).

Soutěžní otázka: Jakou nejvyšší ochranu před UV zářením poskytují opalovací produkty Ziaja SUN?

a) SPF 20

b) SPF 50

c) SPF 60

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 21.7.2019. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.