Čísla na dort z přírodního včelího vosku od TVOJE SVÍČKA

Narozeninové oslavy bez výčitek, alespoň těch vůči přírodě, můžete plánovat díky české značce přírodních svíček TVOJE SVÍČKA. Nově na webu tvojesvicka.cz naleznete ručně odlévaná “dortová” čísla z přírodního včelího vosku. Detailně propracovaná a zdravotně zcela nezávadná narozeninová dekorace nadchne všechny fanoušky přírodních materiálů a udržitelnosti.

Každá svíčka v podobě libovolné číslice je zhruba osm centimetrů vysoká, díky čemuž na dortu hezky vynikne a navíc vydrží hořet opravdu dlouho - až osm hodin. Oslavenci jistě ocení, že svíčky neprskají a nehrozí tak žádné poranění. Navíc ionizují vzduch, pohlcují nepříjemné pachy, včetně toho z cigaretového kouře, a pozitivně působí na naše smysly.

Skvělé narozeninové párty v udržitelném duchu tak nestojí nic v cestě. Vybrat si můžete mezi žlutými svíčkami z čistého včelího vosku a svíčkami bílými. U těch byl z vosku odstraněn pyl a propolis.

Prodejní cena jedné svíčky z včelího vosku v podobě číslice o hmotnosti 20 gramů je 49 Kč. Více informací naleznete na https://www.tvojesvicka.cz/cisla-na- dort/.