COS představuje kolekci pro malé i velké děti

Tezera Švecová
13. Listopad 2018

Pro všechny příznivce moderního stylu značky COS máme skvělou zprávu. Od 19. října můžete v rámci COS Kids stejně nadčasově a kvalitně oblékat i vaše ratolesti.

Značka COS s potěšením oznámila rozšíření své dětské kolekce a představila značku COS Kids, ve které jsou dostupné velikosti od narození až do 10 let. Móda pro děti od 1 do 10 let je inspirovaná dámskou a pánskou kolekcí na podzim a zimu 2018. Jedná se o oblečení, boty i doplňky. Stejně jako u oblečení pro dospělé jsou při výrobě použity vysoce kvalitní materiály jako jsou merino vlna, kašmír, manšestr, bavlna, denim a flanel. Kolekce je k zakoupení online a ve vybraných obchodech od 19. října 2018.

Rozšířením kolekce postupně vzniká také první řada oblečení pro miminka COS babywear, která je unisexová, tvořená pouze z přírodních materiálů jako vlna, kašmír a organická bavlna v jemných neutrálních tónech s hravými potisky. Kromě základní výbavy obsahuje kolekce také kašmírové deky. Na trhu se objeví během listopadu.

Společně s kolekcí COS Kids jsou pro malé zákazníky k dispozici i produkty jako dětské knihy, hračky a doplňky vybrané značkou COS, jejichž cílem je představit dětem svět umění a designu. Čeští zákazníci mohou kolekci COS Kids objednávat zatím online na cosstores.com.