Dámský trénink a vše co k tomu potřebujete!

Ženy chtějí vypadat a cítit se skvěle i během sportovní aktivity. Odlo si je jisté, že funkční a stylové tréninkové vybavení je dokonalou motivací, jak ve sportu dosáhnout stanovených cílů a cítit se přitom skvěle. Odlo přichází na trh s novou kolekcí jaro / léto 2018, která je vhodná pro každodenní trénink. Nová kolekce je s hravým motivem motýlů, kterou prostě musíte mít!

Podprsenka PADDED SEAMLESS SOFT

Podprsenka PADDED SEAMLESS SOFT

Základním kouskem dámského tréninkového outfitu je určitě sportovní podprsenka. Sportovní podprsenky značka Odlo nabízí ve třech různých úrovních opory (soft, medium, high) a jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým úrovním intenzity sportu a velikostem poprsí. S nejlépe padnoucí podprsenkou se ženy mohou plně soustředit na svůj sportovní výkon. S oboustrannou sportovní podprsenkou PADDED SEAMLESS SOFT získáte dvě barvy v jednom! Žebrovaná struktura na bocích zajišťuje oporu a integrované bezešvé ventilační zóny nabízejí extra prodyšnost. Je vhodná pro nenáročné aktivity!

Podprsenka FEMININE SEAMLESS BRALETTE

Podprsenka FEMININE SEAMLESS BRALETTE

Sportovní podprsenka CLASSIC HIGH zajišťuje maximální oporu a pohodlí. I přes svou pevnost je podprsenka dokonale prodyšná. Košíčky jsou beze švů, a proto se optimálně přizpůsobují ženským prsům. Dokonalost podprsenky završují polstrovaná ramínka a elastické vycpávky pod prsy, které jsou plně nastavitelné.

Podprsenka CLASSIC HIGH

Podprsenka CLASSIC HIGH

Dalším poutačem a důležitou součástí sportovního oblečení jsou legíny HELLE! Vzor na celých legínách je inspirovaný motýlími křídly a dodává jim svěží vzhled. Legíny mají příznivě řešený pas, který drží vše na svém místě. Legíny HELLE jsou navržené z funkční látky, proto jsou vhodné na všechny sporty, od běhu, přes spinning, až po jógu a mnoho dalších.

Pro dokonalý vzhled od hlavy až k patě je zde oboustranná čelenka TRAINING WIDE pasující k motýlímu vzoru. Čelenka je dostatečně široká, pro větší pohodlí. Určitě vám nesmí chybět, když jdete na túru, hodinu jógy nebo na kávu s kamarádkou!