NEWS & ARTICLES

Dárky na poslední chvíli? S Elnino snadno a bez stresu!

Známe to téměř všichni – začít nakupovat vánoční dárky s dostatečným předstihem je jedno z nejčastějších předsevzetí. Skutečnost bývá ale odlišná a jen málokdo se dokáže během každodenního shonu v průběhu roku soustředit na Vánoce, které jsou přece ještě tak vzdálené… Probuzení z letargie bývá obvykle dramatické a následuje po něm období plné stresu z vybírání dárků a strachu z toho, zda se vše podaří a na Štědrý den budou opravdu ležet na svém místě pod ozdobeným stromečkem. Jste-li i vy letos v podobné situaci, zkuste navštívit e-shop s exkluzivní parfumerií a kosmetikou Elnino, snadno zde vyberete nejen dárky na poslední chvíli!

Parfémy Elnino – zachráněné Vánoce
Obchod Elnino nabízí široký výběr parfémů a kosmetiky z celého světa a z nabídky více než milionu položek si lze jen těžko nevybrat. Zkušenosti ze čtrnáctiletého působení na trhu, garance originality všech produktů i přehledné a intuitivní vyhledávání dělají z Elnino ideálního partnera při výběru kosmetiky nejen před Vánoci. Je to ale právě vánoční nabídka, která určitě zaujme každého, kdo ještě přemýšlí nad koupí vhodného dárku pro své blízké.

Vůně pro opravdové znalce
Vhodným dárkem k letošním Vánocům jsou rozhodně vůně roku 2017. Parfémy pro muže i ženy z letošních kolekcí známých značek potěší každého znalce a milovníka elegantních vůní. Příkladem takovýchto letošních novinek je např. parfémovaná voda Thierry Mugler Aura či toaletní voda Guess 1981. Oba tyto produkty ocení každá žena. Pro muže je potom dostupná i pánská verze toaletní vody Guess 1981.

Necítíte-li se na dlouhé vybírání mezi mnoha a mnoha produkty v jednotlivých kategoriích, zkuste si prohlédnout naši kategorii bestsellerů, takový výběr je totiž sázkou na jistotu. Další možností, kterou vám Elnino nabízí je nákup dárkového poukazu v hodnotě od 500 do 3000 Kč, díky kterému si obdarovaný bude sám moci vybrat to, po čem nejvíce touží.

Obchod Elnino je na předvánoční shon připravený. Tomu odpovídá i rozšířený vánoční provoz, který ocení především ti, kdo se rozhodnou pro osobní odběr na výdejních místech v Praze nebo Nové Pace.