Darujte k Vánocům poukaz na zdraví do Lázní Bohdaneč

redakce
06. Prosinec 2018

S dárkovými poukazy jako vánočním dárkem se letos roztrhl pytel. Ať už to jsou poukazy na jízdu luxusním autem, nákup zboží, kosmetiky apod. Pokud si lámete hlavu nad tím, co pořídit svým blízkým za dárek, a to nejen k Vánocům, trefou do černého bude poukaz na zdraví do Léčebných lázní Bohdaneč. Vždyť co víc může člověk nabídnout či dostat, než zdraví?

Co se týče léčby pohybového aparátu, jsou Léčebné lázně Bohdaneč v České republice vnímány jako naprostá špička. Léčí se zde např. artróza kloubů, revmatoidní arthritida, osteoporóza, Bechtěrevova nemoc nebo kořenové syndromy. Vynikajících výsledků dosahují zejména u časných – tedy po operaci de facto okamžitých – rehabilitací totálních endoprotéz. Klienti mají k dispozici přírodní léčivé zdroje typu slatina a přírodní minerální voda. Jako jediné lázně v České republice využívají k aplikaci slatiny speciální zábalové vany. Jedná se o speciální vyhřívaná vodní lůžka obepínající celé tělo, která zajistí pocit beztíže a naprostého uvolnění.

Léčebné lázně Bohdaneč nabízejí wellness či léčebné pobyty pro všechny věkové kategorie, takže s takovým dárkem potěšíte opravdu kohokoliv. Pro ty, kteří se přehoupli přes věkovou hranici pětasedmdesáti  let, je dokonce připraven speciální pobyt Dovolená pro seniory, který slouží k celkové harmonizaci a regeneraci organismu. Novinkou pak je pobyt Zadáno ženám, který potěší maminku, manželku, přítelkyni, prostě každou ženu, která ráda pečuje o svoji krásu a chce pár dní jenom pro sebe. Dárkový poukaz lze věnovat na vybrané procedury či v určité nominální hodnotě. Oblíbená je například Masáž horkými lávovými kameny, Avokádový zábal nebo Křišťálová masáž obličeje s maskou. Svým blízkým můžete zakoupit také dárkový poukaz na léčebnou proceduru Nácvik mobility rukou ve slatině, která bude nově v roce 2019 pomáhat všem, které trápí artróza drobných kloubů ručních a zápěstí.

„Dárkovým poukazem do našich lázní uděláte svým blízkým jistě radost, navíc vybrané pobyty můžete zakoupit až s 30% slevou. Léčebné lázně Bohdaneč jsou vyhlášené svými výsledky v oblasti léčby pohybového aparátu, odbornou rehabilitací a péčí poskytovanou týmem školených specialistů. Výhodou našich lázní je dostupnost, protože leží téměř uprostřed republiky a je jedno, zda přijedete autem po dálnici, vlakem či autobusem,“ říká výkonná ředitelka lázní Bohdana Opočenská. Lázně Bohdaneč najdete pouhých 8 km od Pardubic v nádherném prostředí Polabské nížiny. V jejich areálu se dále nachází specializované pracoviště Medical Wellness Clinic, které propojuje západní medicínu s východní.