Darujte k Vánocům zážitky a radostně strávený čas!

Tezera Machová
04. Prosinec 2018

Vánoce pomalu klepou na dveře a vy stále přemýšlíte, jaké dárky nadělíte svým blízkým? Letos se staly velmi oblíbenými různé poukazy a dárkové vouchery. Proč tedy nezvolit jako dárek zážitek, z kterého se vaši milí budou dlouho těšit? Dopřejte jim pobyt na Dolní Moravě!

Výhodou dárku v podobě pobytu v horském resortu Dolní Morava je fakt, že vámi zvolený poukaz si připravíte sami v pohodlí domova na svém mobilním telefonu či počítači a můžete se přitom již těšit na zážitky, které vám vaši blízcí budou po příjezdu vyprávět. Stačí si vybrat z nabídky doporučených a nejprodávanějších wellness pobytů, či přímo vymyslet pobyt na míru. Ti z vás, kteří nechtějí hledat či vymýšlet, mohou využít výběru pobytu v nominální hodnotě. Pak už si jen stačí navolit podobu poukazu z několika krásných šablon a vyplnit pár údajů a během tří minut máte hotovo.

A co vaše blízké v horském resortu Dolní Morava čeká? Těšit se mohou na pobyt ve čtyřhvězdičkovém Wellness hotelu Vista, který svým zákazníkům nabízí moderní wellness a saunový svět, kde každý brzy zapomene na dennodenní spěch a stres a dopřeje si čas jen pro sebe. Skvělý odpočinek a dobití energie nabízí saunové rituály, masáže, bylinné koupele, wellness pro děti, kosmetika, fitness a kardio, celá řada animačních programů či bazén, brouzdaliště a vířivka. Poděkujte svým milým za celoroční starost a péči tím, že jim dopřejete nerušený čas na relaxaci ve Wellness hotelu Vista na Dolní Moravě! 

 

 

Počátkem nadcházející zimní sezóny si resort pro své návštěvníky připravil hned několik novinek a vylepšení za 200 milionů korun. Jedním z nich je přes 1 km dlouhá sjezdovka, která propojí resort v jeho horních částech. Celkem si tak lyžaři užijí 3 km dlouhý sjezd s modrou obtížností. V těsné blízkosti sjezdovky se budou moci návštěvníci areálu občerstvit v nově otevřené panoramatické restauraci Skalka s posuvnou střechou a nádhernými výhledy na okolní krajinu Králického Sněžníku.