Darujte k Vánocům zdraví v podobě ústní sprchy

redakce
14. Prosinec 2018

Vánoce jsou za dveřmi a vy stále nevíte, čím potěšit svého partnera? Darujte mu zdraví v podobě ústní sprchy. Krásné a zdravé zuby se neobejdou bez důkladné péče o každou plošku zubu. Již jsme pro vás testovali sonický elektrický zubní kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean 4500, který k dokonalému vyčištění zubů a celkovému zdraví ústní dutiny zaslouží doplnění o ústní sprchu.   

Philips Sonicare AirFloss Ultra je přístroj pro mezizubní hygienu, jehož pomocí zlepšíte zdraví svých zubů a dásní. Pokud vás nebaví denně používat zubní nit, pak je pro vás tento produkt jako dělaný, jedná se totiž o nejjednodušší způsob efektivního čištění mezizubních prostor a je jen na vás, zda ho budete používat s čistou vodou nebo s antimikrobiální ústní vodou. Stačí si zvolit frekvenci dávky a čistit přidržením aktivačního tlačítka pomocí nepřetržitých automatických dávek nebo stisknutím a uvolněním v manuálním režimu.

Studie prokázaly, že je ústní sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra pro dásně stejně efektivní jako zubní nit a za pouhé 2 týdny čištění zlepšuje stav dásní. Stačí méně než 60 vteřin denně. Mezi další výhody patří odstranění až 99,9% zubního plaku, čímž přispívá ke snížení výskytu zubního kazu mezi zuby. Mikrokapičky ústní či obyčejné vody se dostanou na všechna kartáčku nedostupná místa, efekt je znásoben vysoce výkonnou tryskou. Zvolit můžete ze 3 režimů prostřiků.

S ústní sprchou Philips Sonicare AirFloss Ultra dosáhnete velmi snadno pocitu svěžesti a čistoty po celý den. Výrobek zakoupíte ve třech barevných variantách: sněhově bílé, stylové růžové a elegantní černé. Balení obsahuje přístroj AirFloss Ultra, mezizubní trysku a nabíječku. Výrobce poskytuje 2letou záruku. K dostání od 2 499 Kč.