DEICHMANN zahájil sezónu jaro/léto 2019 uvedením influencerské kolekce

redakce
01. Duben 2019

Nová kolekce jaro/léto 2019 společnosti Deichmann je na světě! Pět známých módních influencerek z pěti různých zemí, které se na její tvorbě podílelo, prezentovalo v rámci mezinárodní kampaně #spreadthelook ty nejlepší trendy. Na ně se můžete těšit již nyní jak ve vybraných kamenných prodejnách Deichmann, tak i v e-shopu.

 

Zajímá vás, kterých pět žen tvorbu nové kolekce ovlivnilo? Vedle Meliny Martin z Německa je to Rakušanka Kim Lianne, Španělka Marta Lozano, Nizozemka Noor de Groot a Britka Leomie Anderson. Novou kolekci představily dámy o uplynulém víkendu v rámci veletrhu krásy "Glow" ve Stuttgartu. Kampaň #spreadthelook zahrnuje pět módních stylů. Chunky tenisky ve sportovním retro vzhledu a tenisky s potiskem srdíček, kotvy a květin (tzv. statement sneakers) se staly univerzálními společníky.

V kurzu jsou stále zvířecí vzory a metalické detaily, kterými se tentokrát pyšní módní páskové sandály. Novinkou jsou letní lodičky s leopardním vzorem, ale také ve vzhledu hadí kůže. Svůj outfit skvěle doladíte pantoflemi s nápadnou platformou a nýty. Kampaň #spreadthelook vznikla v Kapském městě a ode dneška běží po celé Evropě v sociálních médiích, v tisku i v televizi.

Veškeré trendy kousky jsou od března 2019 k dostání ve vybraných kamenných prodejnách DEICHMANN a na e-shopu. Modely pořídíte od 599 do 999 Kč.