NEWS & ARTICLES

Demdaco: voňavaná a relaxační koupel

Demdaco Bronnley - Relaxační koupelový elixír

Slunce už dávno nehřeje a všudypřítomná zima se úpěnlivě zarývá pod kůži. Po dlouhém a náročném dni si můžete dopřát provoněnou horkou lázeň, díky které si odpočinou nejen vaše svaly, ale také mysl. Eshop Demdaco nabízí široký výběr koupelových solí, gelů a bublinkových esencí od nejrůznějších značek ze všech koutů světa.

Demdaco Scottish Fine Soaps - Perleťová koupelová esence

Koupelové soli jsou ideálním společníkem pro chvíle relaxace. V lázni se postupně rozpustí a zahalí pokožku do šetrného a pečujícího oblaku. Obzvláště oblíbené jsou pak šumivé koule v hravém balení.

Demdaco Somerset Toiletry - Šumivé koule do koupele

Skvostem koupelny se stanou designové koupelové esence nejrůznějších vůní, které jsou nejen účinné, ale navíc na okraji vany dobře vypadají. V Demdaco si můžete vybrat z různých druhů. Stačí pár kapek pod proud horké vody a z obyčejné koupele se tak stává šumivý okamžik, který vás nabije energií nebo naopak ukolébá ke spánku – záleží jen na tom, jakou vůni si vyberete.

Demdaco Compagnie de Provence - Sprchový gel

Čistou a navíc dlouhodobě provoněnou pokožku mají na starost sprchové gely. Značky Fikkerts, Panier Des Sens a Compagnie de Provence vědí, jak vám udělat radost. A to jak kvalitními ingrediencemi, tak i zajímavými akcenty ambry, jasmínu nebo třeba fíků.

Demdaco Scottish Fine Soaps - Mléko do koupele

A protože provoněná koupel nenáleží jen ženám, na své si díky značkám Scottish Fine Soaps a Erbario Toscano přijdou i muži. Sprchové gely a sypký prášek do koupele obsahují výtažky z černého pepře a ostropestřce a vynikají bohatou, dřevitou jantarovou vůní s tóny citrusů, bylin a rakytníku. Nejsou testovány na zvířatech a neobsahují parabeny.