Dermacol Magnetic Metal

redakce
02. Duben 2018

V roce 1966 vznikl v barrandovských studiích krycí make-up speciálně pro osoby s kožními problémy. Netrvalo ani dva roky a make-up pojmenovaný Dermacol Cover se v licenci používal i v hollywoodských studiích. Tento příběh o vzniku společnosti Dermacol jako by symbolizoval značku jako takovou – původní český nápad, který úspěšně expandoval do celého světa, kosmetika, která je účinná, ale i šetrná k pokožce. Za více než pět desítek let své existence uvedl Dermacol na trh ohromné množství produktů, a i letos se mohou zákaznice těšit na celou řadu novinek. Jednou z nich je řada metalických líčidel Magnetic Metal.

Metalický lesk je trendy

Metalický lesk očí a rtů ve světě zkrátka letí a slušet bude jistě i vám. Vše, co k jeho dosažení potřebujete se skrývá pod značkou Dermacol. Pořiďte si proto nové oční stíny, tužky na oči i tekutou rtěnku z řady Magnetic Metal, vystupte z davu a pusťte se do toho!

Tužky na oči Metallic Eyeliner Magnetic

Tyto nové, voděodolné kajalové tužky na oči se chlubí snadnou aplikací, přilnavostí a dlouhou výdrží, která může činit až 16 hodin. Ať již plánujete precizní linky nebo kouřové líčení, zvolte jeden ze čtyř odstínů a začněte!

Limitovaná kolekce tekutých rtěnek Metallic Lips

Z pěti odstínů vysoce pigmentované tekuté rtěnky řady Metallic Lips si jistě vyberete a snadno se potom stanete hvězdou kamkoliv přijdete. Metalické odstíny hýbou módním světem tak nezůstaňte stát mimo a zvolte Metallic Lips od Dermacol.

BonBon Eyeshadow Wet & Dry

Hned deset dech beroucích odstínů nabízí tato unikátní řada očních stínů s hypoalergenní vůní bavlníku. Ty mají vysoký obsah minerálních pigmentů, díky kterým zůstane barva po celý den vždy jasná a sytá. Třpyt a lesk vašim očím potom zajistí drobné třpytky a perleť. Jak je již u kosmetiky Dermacol standardem, výsledek bude prostě dokonalý!

SOUTĚŽ o 3 balíčky metalických líčidel značky Dermacol

Zapojte se s námi do soutěže a vyhrajte jednu ze tří sad líčení. 

Soutěžní otázka: Kolik značkových prodejen v České republice má nyní značka Dermacol?

a) 2

b) 4

c) 6

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 8.4.2018. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.