Dermacol otevřel v Atriu Flora svůj třetí značkový obchod

redakce
20. Září 2019

Je to téměř pět let, kdy firma Dermacol otevřela svoji první prodejnu a od 1. srpna 2019 mají zákazníci možnost zavítat do v pořadí již dvanácté z nich, a to v OC Atrium Flora na pražských Vinohradech. V Praze jde již o třetí značkovou prodejnu vycházející z originálního konceptu, kterým chce Dermacol posouvat nákup kosmetiky do roviny příjemného smyslového zážitku.

OC Atrium Flora

OC Atrium Flora

Na ploše o rozloze 58,5m2 mají zákazníci možnost zakoupit kompletní portfolio výrobků, najdou zde ale také odborné poradenství a líčení od profesionálních vizážistů. Samozřejmostí je více než sto odstínů rtěnek, lesků a barev na rty a množství make-upů. Otevření nového Dermacol obchodu v OC Atrium Flora udělá radost nejen zákaznicím obchodního centra, ale také dámám, pracujícím v tamějších byznysových prostorách.

 

Dermacol má svoji značkovou prodejnu i v Atriu Paláci v Pardubicích

Dermacol má svoji značkovou prodejnu i v Atriu Paláci v Pardubicích

Posláním české značky Dermacol je již 50 let měnit svět a každodenní život k lepšímu právě prostřednictvím kvalitní a cenově dostupné kosmetiky. Své produkty postupně zpřístupňuje i ve svých značkových obchodech, kam si každý z nás může přijít pro jedinečný smyslový zážitek. Osobní přístup je samozřejmostí.

Na co se zde tedy můžete těšit a čím bude nové Království krásy výjimečné? „Připravili jsme unikátní designovou prezentaci odstínů našich bestsellerů – dlouhotrvajících barev na rty 16H Lip Colour a matných rtěnek Matte Mania, kterým jsme v OC Flora vyčlenili velkorysý prostor. Věřím, že svůj oblíbený odstín si tu cestou z práce či nákupů vybere každá žena a zpříjemní tím den sobě i okolí,“ dodává Valéria Gazdová, marketingová ředitelka značky Dermacol.