NEWS & ARTICLES

Dior uvádí novou podzimní kolekci líčení s názvem METALLICS

Letošní podzim bude příběhem kontrastů a alchymie protichůdných efektů...Peter Philips, kreativní a image ředitel Dior make-upu, zahalí toto roční období do opulentních barev a bohatých textur. Nová podzimní paleta je plná vibrujících metalických, tlumených matných odstínů a elektrizovaná třpytem kovu.

Peter Philips vytvořil 6 nových odstínů ROUGE DIOR pro tento podzim, které se nechají snadno kombinovat s bohatými barvami a metalickými efekty očí, pleti i nehtů. Nové limitované barvy okázale předvádějí svou krásu s vybraným stylem. DIOR CONTOUR konturovací tužka ladí s novými odstíny Rouge Dior, jemně ohraničuje rty a hasí jejich touhu po barvě.

Ikonická paletka Domu Dior – 5 COULEURS, se inspirovala podzimní hrou s kontrasty, matem a zářivostí. Nové složení a textury krásně splývají s pletí. Vybrat si můžete ze dvou kouřových harmonií, záleží na barvě Vašich očí a tónu pleti:
- odstín Fascinate vychází z ledové šedé, kombinuje dále zelenou rozzářenou pastelovou růžovou
- Magnetize představuje ledový šedý odstín, odhaluje studenější barevné schéma s platinovou a stříbrnou k planoucí uhlové

DIORSHOW BOLD BROW dodává očím výraz, v souladu s trendem plného obočí. Textura je obohacena o mikrovlákna pro získání bohatého a plného tvaru obočí. Jeho formule připomíná sérum-pěnu, obsahuje vitamíny (E, B5 a B8), které posilují obočí okamžitě a při každé aplikaci. Minikartáček zahaluje každou řasu pro plnější a lépe vytvarované obočí. Je dostupný ve třech odstínech pro vytvoření velmi přirozeného efektu.

Dekorativní kosmetika z kolekce METALLICS bude k dostání koncem srpna 2017.