Do světa kouzel s Harry Potterem

Pokud patříte k fanouškům příběhů o Harry Potterovi, pak vám jistě neuniklo, že letos uplynulo 20 let od uvedení prvního filmového dílu populární čarodějnické ságy. V listopadu roku 2001 vstoupil do kin po celém světě Kámen mudrců, a otevřel tak fanouškům dveře do kouzelného světa. Oslavte tento významný milník v kinematografii a připomeňte si své oblíbené hrdiny i napínavé momenty s exkluzivními sběratelskými figurkami a doplňky z licence Harry Potter Wizarding World!

Kolekce hrdinů

Podlehněte sběratelské vášni s unikátními figurkami WOW POD HARRY POTTER a Nasbírejte hlavní postavy z filmů o populárním kouzelnickém učni. Speciální POD se díky infra senzoru rozsvítí při mávnutí rukou, navíc lze jednotlivé PODy spojovat a vytvořit si tak vlastní kolekci přesně podle představ.

Wow Pods Harry Potter zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 449 Kč.

 

Každý může kouzlit

Díky SVÍTÍCÍ HŮLCE HARRY POTTER se můžete stát kouzelníkem i vy! Stisknutím tlačítka na replice kouzelnické hůlky samotného Harryho Pottera aktivujete světlo, jež vám ve spojení s aplikací, která je volně ke stažení pro Android a iOS, umožní kreslit kouzla.

Svítící hůlku Harry Potter zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 599 Kč.

Naučte Zlatonku létat

Létající replika Zlatonky, okřídleného míčku ze hry Famrfpál, pohybuje křídly a vznáší se díky speciálnímu senzoru podle pohybu ruky. Součástí balení jsou další křídla a dálkové ovládání, díky kterým můžete naučit Zlatonku létat v různých směrech a úhlech.

Zlatonku zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 699 Kč.

 

Jak se stát neviditelným?

S NEVIDITELNÝM PLÁŠTĚM JUNIOR to zvládnete velmi snadno! Stačí stáhnout mobilní aplikaci, nasadit plášť a zmizet! Součástí balení je také držák na mobilní telefon, díky němuž budou vaše neviditelné fotky a videa ve skvělé kvalitě.

Neviditelný plášť Junior zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 1 299 Kč.

Pozvěte Hedviku a Dobbyho k sobě domů

Oblíbení hrdinové Hedvika a Dobby na sebe vzali plyšovou podobu, měří 30 cm a vydávají zvuky. Hedvika vydává zvuky skutečné sovy, Dobby vám řekne 6 svých kultovních replik. Hedviku je možné nasadit na ruku a použít také jako loutku, zatímco Dobby má ohýbatelné končetiny, takže ho můžete stylizovat podle svých oblíbených scén.

Hedviku nebo Dobbyho zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 1 299 Kč.