NEWS & ARTICLES

Dokonalá pleť za 10 minut díky 3D textilní masce Dermacol!

Dermacol 3D textilní masky si zamilujete! Používají se velmi snadno a vynikajících výsledků dosáhnete již za 10 minut! Stačí si jen vybrat ze tří variant - hydratace a výživa, hloubkové čištění nebo protivrásková péče.

Nemáte chuť, čas ani náladu na klasickou aplikaci masky? Míchání, nanášení, stírání, slupování, umývání,...? Vyzkoušejte moderní aplikaci 3D Textilních masek Dermacol a budete velmi mile překvapeny. Textilní masky na pleť se používají velmi snadno. Základem je odlíčená a vyčištěná pleť. Masku poté stačí vyjmout z obalu, přiložit na obličej, zaujmout pohodlnou polohu a relaxovat. Textilní maska je velmi pohodlná a dokonale se přizpůsobí tvaru vašeho obličeje. Po 10 minutách masku sejměte a pleť opláchněte vodou.

Vybírat můžete ze třech tipů. Hydratační a vyživující maska s extraktem z medu regeneruje, hydrujete a zjemňuje pleť. Hloubkově čisticí maska s výtažkem z broskve čistí ucpané kožní póry, odstraňuje odumřelé kožní buňky a regeneruje. Poslední z řady je textilní 3D liftingová maska, která zabraňuje předčasnému stárnutí pleti, zpevňuji pokožku a odstraňuje jemné vrásky.