Dokonalá pokožka po třicítce s Mořskou řasou kosmetiky Ziaja

redakce
12. Srpen 2019

Kosmetika Ziaja vyvinula přípravky pro každodenní péči o pleť po 30. roce života. Produkty řady Mořská řasa se vyznačují lehkou konzistencí a svěží vůní, proto jsou vhodné i do letních dnů. Hlavními účinnými složkami jsou hydro-retinol, což je modrá řasa rozpuštěná ve vitamínu A1. Tato složka účinkuje proti vráskám, účinně vyživí a zjemní pokožku a navíc posiluje kolagenová a elastinová vlákna. Chrání pokožku před vysoušením.

Řada mořská řasa obsahuje hned 9 produktů, my dnes představíme 3 z nich. Velmi oblíbeným se stal Zpevňující pleťový krém proti vráskám s výtažkem ze 3 mořských řas, které obsahují pro pleť tolik potřebné vitamíny A, B, B12, C, E, dále mimo jiné železo, draslík, bílkoviny, minerální soli, isoflavony či betakaroten. Tyto elementy udržují pružnost a pevnost na úrovni mladé pleti. Pokožku intenzivně hydratují, stimulují procesy obnovy buněk a viditelně vyhlazují vrásky. Navíc chrání před škodlivými účinky slunečního záření a fotostárnutí pleti. Balení 50 ml pořídíte za 83 Kč.

Zpevňující krém proti vráskám

Zpevňující krém proti vráskám

Pro dokonalé odlíčení nabízí Ziaja Jemnou micelární vodu s výtažkem z mořských řas, která se denně stará o pokožku kolem očí, tváře, krku a dekoltu. Obsahuje zelenou a červenou řasu, které jsou bohaté na vitamíny, polysacharidy, aminokyseliny či bílkoviny, minerální soli a další. Micelární voda jemně odstraňuje make-up a nevysušuje pokožku. Není parfemovaná a neobsahuje parabeny. Speciální receptura snižuje riziko vniknutí složek do spojivkového vaku. Vodu zakoupíte za 56 Kč.

Micelární voda

Micelární voda

Odumřelé kožní buňky spolehlivě odstraní Enzymatický peeling s výtažkem z mořských řas, který kromě zelené a červené řasy dále obsahuje olej canola, hydro-retinol, papain, provitamín B5 a vitamín A. Peeling účinně hydratuje, vyhlazuje a lehce rozjasňuje pokožku, zklidňuje podráždění a snižuje povrchové napětí všech typů pokožky 30+. 1-2x týdně naneste peeling na obličej mimo očního okolí. Proveďte jemnou masáž a cca po 10 minutách opláchněte obličej peeling smyjte teplou vodou. Můžete ho použít i na jemnou pokožku poprsí a dekoltu. Balení 60 ml pořídíte za 56 Kč.   

Enzymatický peeling

Enzymatický peeling

Soutěž o 5 balíčků řady Mořská řasa

Soutěžte s námi o 5 balíčků řady Mořská řasa (v každém balíčku obdržíte 1x zpevňující pleťový krém proti vráskám, 1x jemnou micelární vodu a 1x enzymatický peeling).

Soutěžní otázka: Zpevňující krém proti vráskám obsahuje výtažky ze 3 řas. Jsou jimi zmiňovaná červená, zelená a:

a) modrá

b) hnědá

c) fialová

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 26.8.2019. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.