Dokonalé opálení v plesových šatech díky samoopalovací kosmetice MineTan

Plesová sezona je v plném proudu, ale vy váháte, zda jít, protože nevíte, jak bude vaše alabastrová pokožka ladit s barvou šatů? Zahoďte veškeré obavy a vsaďte na samoopalovací produkty MineTan, díky kterým dostane vaše pokožka bronzové opálení již za hodinu. Tato australská samoopalovací kosmetika přichází s revoluční technologií, která vám doslova během chvíle zajistí čokoládový tón pleti a vaší pokožce potřebnou hydrataci.

MineTan nabízí produkty pro jakýkoliv typ pleti. Je libo bronzová nebo čokoládová pleť? Máte velmi suchou pokožku nebo hodně cvičíte? S MineTan to není žádná překážka. Produkty, které jsme měly možnost vyzkoušet a díky nim zazářit na plese, vám dnes představíme. Protože upřednostňujeme zlatavé opálení, vybraly jsme si Caramel samoopalovací pěnu pro zlatavé opálení, která vám vytvoří karamelové, čili ani světlé, ani příliš tmavé opálení již během hodiny. Stačí pouze jedno použití a jste připravená vyrazit do akce. Pěna nevytváří nežádoucí fleky, obsahuje bronzovací složky spolu s komplexem vitamínů a olejů. Pro perfektní a dlouhotrvající výsledek bez oranžového zabarvení a zápachu. Balení má 200 ml a je k dostání za valentýnskou cenu 734,- Kč.

Pro vyznavačky čokoládového opálení nabízí MineTan Absolute X20 samoopalovací pěnu pro ultra tmavé opálení ve 200 ml balení. Toho dosáhnete již během hodiny. Pěna 20x násobí tvorbu kožního pigmentu a v kombinaci s přírodními složkami aktivuje kožní buňky pro podporu barevného výsledku. Pěna je určená pro všechny typy pokožky, nebarví kůži do oranžova a je bez zápachu. Obsahuje silné antioxidanty a hydratační oleje, díky kterým bude pleť dokonale vláčná a svůdná. Absolute X20 pořídíte také za valentýnskou cenu 734,- Kč.

Nejen pro udržení dokonalého opálení vyvinulo MineTan 3 IN 1 Gradual Tan tělové mléko pro postupné opálení. Tento jemný zvlhčující krém buduje nebo prodlužuje luxusní zlatavé opálení. Mléko je obohacené o aloe vera, extrakty z ovoce a směsi vitamínů A, C a E, které zhydratují suchou pokožkou a dodají ji potřebnou svěžest. Je vhodné používat každý den, užijí si ho všechny typy pokožky. Mezi jednotlivými aplikacemi by měl být odstup alespoň 8 hodin, krásné opálení se objeví již po několika dnech. Ve valentýnské akci zakoupíte 237 ml balení za 587,- Kč.

Z dalších produktů kosmetiky MineTan vyzdvihujeme první micelární vodu se samoopalovacím účinkem na světě. Na výběr máte Micellar Water Pre Shower Gel 200ml a Micellar Water Everyday Glow 200ml. První zmiňovaná opaluje jednorázově již během 10 minut, odstraní z pokožky nečistoty a přebytečný maz a zároveň ji hydratuje. Není třeba používat ji každý den. Pořídíte ji za valentýnskou cenu 734,- Kč. Micellar Water Everyday Glow 200ml opaluje postupně, proto je nutná její každodenní aplikace. Pořídíte ji za valentýnskou cenu 524,- Kč. Obě micellárky aplikujte na suchou čistou pokožku, jemně rozetřete a důkladně vmasírujte nejlépe pomocí sametové rukavice Bronz On Applikator Mitt. Micellárku naneste předtím, než půjdete do sprchy. Pomocí rukavice vytvoříte pěnu, kterou během 45 sekund opláchnete. Nepoužívejte již žádná mýdla, sprchové gely ani peelingy. Výše uvedenou rukavici, která vám pomůže docílit rovnoměrného a bezchybného výsledku, zakoupíte nyní za 209 Kč.

Veškeré produkty MineTan, které jsme měly možnost vyzkoušet, byly bez zápachu, velmi příjemné pro pleť a díky snadné aplikaci a pěkného výsledku je můžeme doporučit každé ženě, která chce zaujmout a cítit se krásně a sebevědomě.