Dokonalý make-up po celých 24 hodin

Pojem dokonalý make-up je velmi jednoduchý. Je to takový make-up, který perfektně sedí odstínu vaší pleti, zároveň překryje všechny její nedostatky a jako bonus - má celodenní výdrž, takže i po návratu domů vypadáte stejně dobře a svěže, jako když jste ráno opouštěla koupelnu. A přesně takovým make-upem je Dermacol 24H Control - jeden z nejprodávanějších make-upů na trhu.

Speciální polymer pro dlohotrvající vzhled

Emulzní dotekuodolný make-up Dermacol 24H Control je bestseller ve své kategorii. O jeho odolnost se stará speciální polymer, díky kterému make-up krásně kryje a perfektně sjednocuje barevný tón pleti, a to po celých 24 hodin. Nevadí, pokud se při oblékání otřete oblečením o tvář, nemějte strach, nezašpiníte si ani mobilní telefon. Obzvlášť, pokud make-up zafixujete.

Ingredience proti stárnutí

Make-up Dermacol 24H Control je velmi lehký, neucpává póry a pleť působí přirozeným dojmem po celý den. O tyto vlastnosti se stará koenzym Q10, který je známý jako účinný antioxidant. Zlepšuje elasticitu a pevnost pleti a udržuje její přirozenou regenerační schopnost. Díky obsahu ceramidů předchází pleť tvorbě vrásek. Velmi důležitou funkci též zastávají extrakty z hnědé mořské řasy, které v pokožce udržují potřebnou hydrataci. Make-up má hustší konzistenci, ale velmi dobrou krycí schopnost. Dobře se nanáší a roztírá. Doporučujeme ho spíše pro normální až mastnou pleť, neboť vysušuje a vytváří matný finish. Při větším vrstvení může dojít k efektu masky, stačí proto nanést opravdu jen kapku. To nebude žádný problém, neboť make-up obsahuje praktickou pumpičku, díky které se příjemně nanáší a i vaše ruce zůstanou čisté. 

Šest nových odstínů

Kromě stávajících 6 odstínů make-upu 24H Control máte nyní k dispozici dalších 6 a z této škály si vybere již opravdu každá z nás, ať máte velmi světlou pleť nebo naopak tmavší. Vyzkoušejte jeden z 12 pečlivě namíchaných odstínů s růžovým, neutrálním či žlutým barevným podtónem. Dlouhotrvající, dotekuodolný make-up 24H Control zakoupíte za 289 Kč. 

Více informací najdete na www.dermacol.cz