NEWS & ARTICLES

Doping pro Vaši imunitu s pomocí infuzní terapie s vitamínem C

Zatímco v prvních podzimních měsících Vaše tělo dokázalo odolávat různým chřipkám a nachlazením lépe díky tomu, že během léta načerpalo hodně blahodárných vitamínů a minerálů, tak před zimou je třeba Vaší imunitě dopřát pořádný doping! Nastartujte svoji imunitu infuzní terapií vitaminem C na Klinice YES VISAGE.

Vitamín C je silný antioxidant, který je velmi důležitý pro správné fungování našeho organismu s prokázanými pozitivními účinky na náš imunitní systém. Lidský organismus si jej však nedokáže vytvořit. Proto je odkázaný na jeho příjem z jídla, především z ovoce a zeleniny. Tento příjem je určitě důležitý, avšak většinou nedostačující. Při jakékoliv zvýšené psychické či fyzické zátěži, stresu, při onemocněních nebo při akutních a chronických zánětlivých onemocněních dochází ke značnému zvýšení spotřeby tohoto vitamínu.

Vyzkoušejte speciální ozdravnou péči na Klinice YES VISAGE, kdy do těla dostanete mnohem vyšší dávku vitamínu C a dosáhnete potřebné úrovně, které pouze pestrou stravou nelze docílit. Vitamínová terapie se doporučuje jednak jako prevence, protože umožňuje efektivně kompenzovat spotřebu vitamínu C, a pak také při onemocněních nebo fyzické či psychické zátěži. Jedná se o zcela bezbolestnou prevenci zdraví. Celou terapii můžete strávit příjemnou relaxací nebo čtením časopisu a za půl hodiny je hotovo.