Doplňky australské značky Penny Scallan potěší děti i rodiče!

Markéta Sirotková
28. Květen 2018

Čvachtat se v kalužích a prohánět se po chodníku nebo zahradě v dešti už bude od teď jen plné radostného výskání. Objevte stylovou australskou značku Penny Scallan a její designové doplňky, které padnou do oka vám i vašim dětem, a navíc usnadní život.

Vyberte si deštníky, holínky, pláštěnky, batohy, cestovní tašky, kloboučky, peněženky a další výbavu v jednom z výrazných vzorů a zářivých barev a nechte bez obav malé dobrodruhy objevovat svět.

Kromě krásného designu mají výrobky Penny Scallan vychytávky, které určitě oceníte. Jsou velmi pohodlné na nošení a díky velkým úchopům zipů i drobné dětské prstíky snadno rozepnou a zapnou bundu či batoh. Vnitřek každého batohu má omyvatelnou podšívku. Část kolekce je vyroben ze 100% bavlny je opatřena povrchovou úpravou proti promočení. Žádný z produktů neobsahuje látku BPA.

Jednotlivé kousky můžete kombinovat nebo párovat. Produkty jsou navíc vyrobené tak, aby vydržely tempo s dětmi. Díky praktickým střihům, vysoce kvalitním a odolným materiálům a prověřenému designu se staly oblíbenou součástí každodenního života tisíců rodin po celém světě. S Penny Scallan prostě platí, že jeden kousek nikdy nestačí!