NEWS & ARTICLES

Dopřejte si čajové rituály z čajovny Marks & Spencer!

Čaj o páté je britská klasika. Až ochutnáte novinky z čajové řady Marks & Spencer, zařadíte tento nápoj do svého denního režimu. Pestrost nové nabídky si získá vaši pozornost i chuťové pohárky. Můžete se vydat objevovat úrodu africké Rwandy, vyzkoušet zelený Earl Grey nebo se ponořit do tradičního Assamu z vysoce kvalitních svrchních lístků čajovníku. Některé druhy si báječně rozumí s mlékem, a tak se do role Angličana nebojte vžít se vším všudy.

Přivítejte jaro netušenými chutěmi z řady černých čajů. Černý čaj Assam je to nejlepší, co můžete ochutnat. Tato směs čaje má jemnou a sladovou chuť a je výborná s mlékem i bez. Další z rodiny afrických pokladů je černý čaj z Keni, který si výborně rozumí s mlékem. Nechte se unášet jeho typickou pečenou chutí, možná vám připomene i sušenky.

Další z nové řady je Perlový čaj s jasmínem, růží a lékořicí.Jemná chuť zeleného čaje obohaceného o lehké květinové aroma. Perličky se stočí z čerstvých čajových lístků a suší se až do jara, než rozkvete jasmín. Čaj stvořený pro každodenní rituál.

Jarní nabídka představuje neobvyklé druhy, na které jen tak v obchodech nenarazíte, ale i osvědčenou klasiku. Neváhejte je proto objevit a vyzkoušet. Obohatíte tak svůj den.