Dopřejte si zaslouženou chvilku relaxu!

Napusťte si horkou vanu, zapalte svíčku s vaší oblíbenou vůní a dopřejte si masáž. Chvilka pro sebe, nebo ve dvou je jenom na vás. Teď už jen... Uvolněte se, prosím!

Sleepy Vonná svíčka 370Kč/ kus

Relaxujte a vznášejte se na obláčku ukolébavkové vůně. Tato vonná svíčka Lush je ideálním společníkem k uvolňující koupeli před spaním. Okamžitě promění bezprostřední okolí v konejšivý sladký sen provoněný levandulí a ylang ylang a je skvělým doplněním vaší Sleepy rutiny pro dokonalé uvolnění.

Sleep Tuhý masážní olej 290 Kč/ kus

Nechte se dokonale uvolnit levandulovou masáží s masážítkem s vůní Sleepy, heřmánkovou vodou a absorpčním marulovým olejem pro heboučkou pokožku. Uvolnění napětí a lepší spánek jsou spojovány s pravidelnou masáží. Masážítko můžete doplnit některým z dalších konejšivých produktů řady Sleepy.

Sleppy Koupelová pěna 220 Kč/ks

Když se poklidný spánek zdá nedosažitelným, zkuste tohle uklidňující levandulové objetí pro krásné sny. Rozdrobte kousek nebo klidně celou pěnu do proudu tekoucí vody a nechte ji vykouzlit hromady hebkých voňavých bublinek.

The Olive Branch Vonná svíčka 370 Kč/ kus

Čas na osvěžení! Citrusová svíčka Lush je navržena tak, aby provoněla své bezprostřední okolí, a je tak ideálním doplňkem vašeho pracovního stolu. Až vás zahalí do osvěžujících tónů povzbuzujícího pomerančového květu, proplujete dnem s lehkostí a na obláčku dobré nálady.

Joints Tuhý masážní olej 370 Kč/ks

Pozvedněte péči o sebe sama na zcela novou úroveň za pomoci tohoto masážítka s CBD. Rozehřejte jej v dlaních, promasírujte jím tělo a ulevte ztuhlým napjatým svalům i mysli.

4:20 Koupelová bomba 250 Kč/ks

Odpolední koupel je skvělou formou péče o sebe sama, pomáhá k potřebnému odpočinku, zlepšení nálady a soustředění. Přidejte do lázně tuto bombu s kouřovým santalovým dřevem, pačuli a kanabidiolem a zaručeně v ní najdete své tlačítko pro RESTART.