Dopřejte sluncem poškozené pleti expertní péči doma

Slunce může být pro pokožku velmi prospěšné. Pokud se mu však vystavíte příliš, může způsobit více škody jak užitku. A přesně v takové chvíli zazáří FOREO UFO 2. Zjistěte, jak to dělá.

 Slunce pomáhá pokožce produkovat vitamin D, který je klíčový pro mnoho tělesných funkcí. Konkrétně je vitamin D potřebný pro normální funkci kostí, stejně jako duševní zdraví. Pokud se slunci vystavujete příliš málo, zvyšuje se riziko jedné z forem deprese. Jestliže se však naopak budete vystavovat slunečním paprskům příliš mnoho, může dojít k poškození pokožky.

Některé z největších následků slunění jsou vrásky, hyperpigmentace, poškození očí a v nejhorších případech rakovina kůže. Proto nedoporučujeme vyjít z domu bez o chrany před sluncem a SPF. Ovšem i v případě, že se spálíte, je tu beauty - tech, aby vás zachránila.

LED světelná terapie je to, co potřebujete pro pokožku poškozenou sluncem

Pryč jsou dny, kdy jsme chodili pokrytí jogurtem a zkoušeli nejrůznější domácí lék y na zmírnění spálení. FOREO UFO je přístroj, který vám pomůže po opalování. Zapněte toto nádherné zařízení, vyberte si terapii červeným světlem LED a sledujte, jak špičková technologie funguje. Červené LED světlo pomáhá při poškození pokožky sluncem.

Jak funguje? Terapie červeným LED s větlem zvyšuje produkci kolagenu a elastinu ve vaší pokožce, stejně jako větší imunitní odpověď, která pomáhá odstraňovat odumřelé buňky a opravovat ty poškozené. UFO 2 se vyznačuje nejen terapií červeným LED světlem (jež pomáhá při poškození pokožky slunc em), ale i kryoterapií (terapie chladem), která dodá vaší pokožce tak potřebnou svěžest

Máte skvrny od slunce? Použijte zelené LED světlo!

Hyperpigmentace je běžný stav kůže, který nastává, když pokožka produkuje více melaninu, což vytváří na kůži tma vé skvrny. Přestože je běžně neškodná, postihuje všechny typy pleti a je to něco, co může poškodit vaše sebevědomí.

Existuje mnoho příčin tohoto stavu kůže, ale jednou z nejběžnějších je vystavení se slunci – a to je další důvod proč se vyhýbat slunečnímu záření, zejména bez SPF. Proto znovu a znovu opakujeme: používejte ochranu před sluncem každý den v roce, protože prevence je vždy lepší než léčba!

Naproti všem opatřením je však to nepříjemné zabarvení někdy silnější než ochrana před ním. Naštěstí dnes e xistuje mnoho možností na léčbu hyperpigmentace, přičemž mezi ty nejúčinnější patří aloe vera, lékořice, zelený čaj a také kúra, kterou si můžete dopřát se zeleným LED světlem.

Pomoci může i kokosový olej a voda

Slunce svítí a život je krásnější. Dáte si S PF a máte pocit, že dokážete dobýt celý svět, že? To je skvělé, ale i když jste se vyhnuli spálení, vaše pokožka potřebuje po opalování dobrou regeneraci. Slunce totiž (stejně jako vítr) pokožku vysušuje a pakliže jí nepomůžete s regenerací, mohou se objev it vrásky. Proto je péče o pleť po vystavení slunci stejně důležitá jako aplikace SPF.

Přístroje a pleťové masky pro krásnou pleť jsou dostupné na www.notino.cz a nejnovější trendy v péči o pleť najdete vždy na Instagramu @foreo_official