Dopřejte svým dětem radostný návrat do školy. Vyrazte na lov školních pomůcek!

Tezera Švecová
29. Srpen 2019

Do konce letních prázdnin zbývá už jen pár dní, takže je nejvyšší čas řešit nástup či návrat do školních lavic. Pro většinu dětí nemusí být jednoduché přepnout se z prázdninových dobrodružství a lenošení, je třeba tedy postupovat pozvolna, třeba nákupem školních pomůcek. V dnešní době si lze vybrat z opravdu nepřeberného množství a podle preferencí malých školáků. Inspiraci hledejte například v obchodech Fashion Arena Prague Outlet ve Štěrboholích.

Nejdůležitější je výběr batohu či aktovky. Nechte svoji ratolest vybrat, který motiv se jí bude líbit, vy se postarejte o to, aby daný model splňoval všechna důležitá kritéria. Aktovka i batoh by měly co nejvíce ulehčovat zádům a celému tělu, už tak v nich budou žáci nosit nemalý počet sešitů a těžkých učebnic. Po prodejci požadujte vyztuženou a anatomicky tvarovanou zadní stranu, polstrované popruhy, pevné dno, odolný materiál, bezpečnostní reflexní části a vnitřní kapsy. Kluky jistě nadchne školní komplet s motivem Spidermana. Batoh Samsonite pořídíte ve Fashion Areně z původních 6679 Kč za outletovou cenu 4675 Kč. Dívkám nabídne Fashion Arena motivy z pohádek Walta Disneyho, například Bambi. Aktovku Samsonite, zakoupíte za outletovou cenu 1434 Kč. Starší děti si vyberou designový batoh značky Baldinini, který pořídíte za outletovou cenu 1470 Kč.

Co se týče výběru penálu, ten nechte naprosto na preferenci vašeho dítka. Vybírat můžou z jedno a vícepatrových pouzder. Je však třeba, aby byl penál dostatečně prostorný. Tipem Fashion Areny je penál Kipling (monkey face), z obchodu Victorinox & Kipling, který pořídíte za outletovou cenu 903 Kč nebo jiný penál Kipling za 763 Kč. Studentům, kteří se více než na pera a propisky orientují na elektroniku, přijde vhod obal na tablet. Ani ten však nemusí být žádná nuda, zaujmout může například obal legendárních Star Wars. Obal na tablet Samsonite z Fashion Areny pořídíte za outletovou cenu 944Kč.

Co se týče sešitů a různých notýsků či poznámkových bloků, můžete dětem pořídit úkolníček s jejich oblíbenou postavičkou, originálním designem nebo krásnou paletou barev. Zastavte se pro něj v obchodě Claire’s. Sadu školních potřeb Claire’s pořídíte za cenu 250 Kč. Zapomenout nesmíte ani na výbavu, které děti potřebují na přestávky. Školákovi sežeňte kvalitní krabičkou na jídlo a lahev na nápoj ze zdravotně nezávadných materiálů. Pro stylovou krabičku si zajděte například do obchodu Victorinox & Kipling. Krabičku na svačinu Kipling zakoupíte za outletovou cenu 203 Kč. Pro nákup školních lahví navštivte Tchibo, kde jsou k dostání z původní ceny 249 Kč za outletových 169 Kč. Pro stylové hodinky, které vašim ratolestem zaručí, že přijdou včas do školy, navštivte obchod Quiksilver, kde pořídíte hodinky Roxy z původní ceny 2150 Kč za outletových 585 Kč. Tak neváhejte a vydejte se do Fashion Areny Prague Outlet co nejdříve!